סגנונות תקשורת

סדנת סגנונות תקשורת – פיתוח ייחודי

כמה פעמים קרה לך שלא באמת הבינו אותך? שלא הבנת למה הם מדברים כך, או פירשת לא נכון סיטואציה? כמה פעמים נוצר מצב לא נעים או מצחיק, כשעמד מולך אדם שמתבטא בצורה שונה ממך ובסוף הבנתם, ששניכם התכוונתם לאותו הדבר בדיוק?
איך מתקשרים עם היזם שחולם ולא יורד לפרטים, כשאתה חייב את התכל'ס עם שתי רגליים על הקרקע? איך תדברי עם "השותק" שתמיד מסכים, כשאת חייבת לדבר על הכל?

איך תיצרו רצינות ועשייה מוצלחת, כשכל אחד ואחת מושכים לכיוונים שונים? ההיסטוריה מלמדת אותנו על מגדל בבל, אז חוסר תקשורת הובילה לקריסה מוחלטת של המטרה או הרעיון. תקשורת איכותית היא הבסיס להצלחה של כל מערכת יחסים – בעבודה, בזוגיות, עם הילדים, עם חברים ועם כל אדם שנקרה בדרכך.

הסדנה הקרובה

19.07.24
הסדנה הקרובה:
19.07.24

649 ₪

  • יום ו' - 08:30-16:30

על הסדנה

הומניקיישן מזמינה אותך לסדנת "סגנונות תקשורת", בה נלמד איך לייצר תקשורת מוצלחת עם כל אדם, בכל סגנון ודרך ולהשיג את מה שרצינו בדרך קלה, פשוטה ונעימה. 

נתמקד ב"איך" אנחנו אומרים ולא ב"מה". נשלוט בשיח מתוך הבנה של סגנונות התקשורת של האנשים עימם אנו באים במגע.

הסדנה שלנו, היא פיתוח בלעדי וייחודי להומניקיישן, והיא מעניקה לך כלים יישומיים לתקשורת איכותית עם כל אדם – בעבודה, במשפחה ובחיים בכלל.

הסדנה אורכת כ-8 שעות – מפגש פרונטלי אחד – 8 שעות.

הבוגרים שלנו הצליחו להגיע לתוצאות מבוקשות בזכות הסדנה, במהירות, בנועם ועם כמה שפחות עימותים מיותרים, בכל מערכת יחסים.

ברגע שנבין את "השפה", את הצורה (הסגנון) שבה האדם השני קולט את הדברים ולפיה גם מקבל החלטות,  נוכל למצוא את הדרך לעבוד יחד.
נוכל לשלב כוחות ולייצר מערכת יחסים מוצלחת. נתגבר על התנגדויות הנובעים מהבדלים בין סגנונות תקשורת, נשמור על אווירה טובה ונצליח להגיע יחד לתוצאות.

בסדנת סגנונות תקשורת נהנים, צוחקים, מגלים על סגנונות התקשורת השונים ומייצרים תקשורת איכותית, משמעותית שיוצרת שינוי בחיים.

שאלות נפוצות

למה כדאי לי לעשות סדנת סגנונות תקשורת דווקא אצלכם? יש המון מקומות שמוכרים את זה ואפילו במחיר נמוך יותר?

זה בהחלט נכון, יש מקומות שמוכרים את סדנת סגנונות תקשורת במחיר זול יותר, השאלה היא מה האיכות שבה אתם מעדיפים ללמוד את הכלים המשמעותיים האלו. סגנונות תקשורת זה כלי שיצר מייסד הומניקיישן, יפתח שגיב, לפני 30 שנה. אצלנו תלמדו את התכנים ממקור ראשון, בשיטה ובדרך של מי שהגה את הסדנה.
יש לנו בוגרים רבים שהשתתפו בעבר בסדנה דומה בעבודה או במקום אחר, וכבר במהלך המפגש הראשון הם מבחינים בהבדלים, מעידים על הבנה מעמיקה יותר בדרך שבה התכנים מועברים בהומניקיישן.

איך אפשר ללמוד את כל סגנונות התקשורת ביום אחד?

זאת שאלה חשובה והאמת, אנחנו נשאלים אותה לא רק על סגנונות תקשורת, אלא כמעט על כל אחת מהסדנאות שלנו. התשובה לשאלה טמונה בשיטת הלמידה החווייתית בהומניקיישן.
בהומניקיישן אנחנו מעבירים סדנאות באמצעות דרך למידה אינטלקטואלית (הרצאה), לצד למידה חווייתית (התנסויות). ממש כמו שהיינו רוצים שהטייס שמטיס אותנו לחופשה הבאה, יהיה אדם שלמד לא רק "בתיאוריה" מהרצאות, אלא גם צבר שעות טיסה, כך גם בסדנאות שלנו, אתם עומדים "לצבור שעות טיסה".
החלק הכי יפה בהתנסות חווייתית - זה קורה בשניות ונשאר לאורך זמן. (למשל: זוכרים את השנייה ההיא בילדות שבה זיהינו איך לייצב את עצמנו על אופניים בלי גלגלי עזר?) אז ממש כך גם בסדנה. בצורה הזו, ההשפעה שיש לכל אחת מהסדנאות שלנו, ארוכת טווח ומשמעותית הרבה יותר.

האם מומלץ לעשות את הסדנה ביחד עם אנשים שמכירים, בני משפחה וכו'?

בהחלט! להבדיל מחלק סדנאות אחרות שלנו, בסדנת סגנונות תקשורת אנחנו מאוד ממליצים לעשות אותה יחד עם אנשים מוכרים. מה הסיבה? רוב המתחים והחיכוכים שאנחנו חווים במערכות יחסים בחיינו, קורים כי אנחנו לא יודעים לתקשר בסגנון התקשורת של האדם שמולנו. כשעושים את הסדנה יחד, תוכלו להבין לעומק, עם דוגמאות כבר תוך כדי היום, איפה נוצרים המתחים במערכת היחסים ואיך ניתן למצוא דרכים פשוטות וקלות לתקשורת איכותית וברורה מול כל אדם. האמת, זה גם מצחיק לגלות ש"כל המתח הזה" ישב רק על סגנון תקשורת.

הסדנה הקרובה

19.07.24
הסדנה הקרובה:
19.07.24

649 ₪

  • יום ו' - 08:30-16:30

סיפורי השראה

הבוגרים שלנו משתפים בחוויה ובהצלחה

דורון דן
" שיפור ניכר ביכולת לזהות תבניות של סגנונות תקשורת ולתקשר עם הסביבה ביתר קלות הפעולה הכי מתבקשת הינה הקשבה לאחר. ובעזרת... "
קרא עוד
עירן כהן
" הסדנאות הכי עוצמתיות שעשיתי בחיים. הכל מועבר בצורה מדויקת אמיתית ונכונה. מומלץ בחום "
קרא עוד

סדנאות וקורסים שאולי יעניינו אותך

סדנת מהות

סדנת מהות זה כמו להרכיב משקפיים – פתאום רואים טוב יותר. בכל...

סדנת OUTFIT

אם לא תאכל יבוא שוטר….אני חייבת לטעום את זה….אוף…כמה אכלתי…לא אוהבת את...

תוכנית "אופק חדש" לעסקים

אני רוצה תכלס! אני לא רוצה לעבוד כל כך קשה כדי להרוויח....

קורס מאמנים אישיים

יש לך חיבור מצוין עם אנשים, רואים בך דמות לחיקוי ומחפשים לשמוע...
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה