סגנונות תקשורת לעסקים

סדנת סגנונות תקשורת לעסקים – פיתוח ייחודי

כמה פעמים קרה לכם שלא הבינו אתכם בעבודה? העובד לא הבין את המשימה שנתת? המנהל הסביר כמה פעמים ועדיין הוא לא ברור….פרגון שהתפרש כעלבון…חוסר נכונות לעבוד עם צוות כזה או אחר?  להעלות מוטיבציה או לגייס את העובדים למשימה, הופך להיות קשה יותר מתמיד. נשמע לכם מוכר?
מערכות היחסים בעבודה יכולות ליצור הבדל של "שמיים וארץ" בתפוקה וביכולת של עסק להתנהל כמו שצריך ולצמוח.
איך נתקשר עם הבוס שהוא יזם שרק "חולם" אבל אף פעם לא יורד לפרטים, ואנחנו חייבים תכל'ס? איך נדבר עם עובד שאף פעם לא מביע את דעתו ונניע אותו להתלהב ממשימה? איך נייצר אחווה וחיבור בין כל העובדים במחלקה?

הכל מתחיל ונגמר בתקשורת. ברגע שנבין איך נכון לתקשר עם עובד או מנהל, כך נצליח להעביר את המסר שלנו ולהשיג את מטרתנו.

תקשורת איכותית היא הבסיס להצלחה של כל מערכת יחסים – בעבודה, בזוגיות, עם הילדים, עם חברים.

הסדנה הקרובה

הסדנה הקרובה:
  • -

על הסדנה

הומניקיישן מזמינה אתכם לסדנת "סגנונות תקשורת לעסקים", בה נלמד איך לייצר תקשורת מוצלחת במקום העבודה, לנהל טוב יותר את העובדים, לייצר עבודת צוות איכותית

ולהשיג את מה שרצינו בדרך קלה, פשוטה ונעימה גם במקום העבודה. 

הסדנה מיועדת למנהלים, לעובדים ולצוותים. אנחנו נתמקד ב"איך" אנחנו אומרים ולא ב"מה". נשלוט בשיח מתוך הבנה של סגנונות התקשורת של העובדים עימם אנו באים במגע.

הסדנה שלנו, היא פיתוח בלעדי וייחודי להומניקיישן, והיא מעניקה לכם כלים יישומיים לתקשורת איכותית במקום העבודה.

הסדנה אורכת כ-8 שעות – מפגש פרונטלי אחד – 8 שעות   או   2 מפגשים אונליין – 4 שעות כל מפגש.

בסדנת סגנונות תקשורת לעסקים – נהנים, צוחקים, מגלים דברים שלא ידענו על סגנונות התקשורת השונים בקרב בני אדם, ומייצרים תקשורת איכותית, משמעותית שיוצרת שינוי בגישה ובמערכות היחסים בעבודה.

הסדנה יכולה להתקיים גם במקום העבודה שלכם.

לקוחות עסקיים שעברו אצלנו את הסדנה מעידים על עלייה משמעותית בתפוקה, בהנאה ובמוטיבציה של עובדים. סביבת העבודה הפכה קלה ונעימה יותר ויצרה קרקע פוריה לצמיחה.

סדנת סגנונות תקשורת לעסקים שלנו, מצליחה לייצר תוצאות מדהימות.בזכות הכלים היישומיים שניתנים בסדנה. ההבנה של סגנונות התקשורת השונים, חברות וארגונים שעברו את סדנת סגנונות תקשורת בהומניקיישן,

יצרו מהפך במערכות היחסים בעבודה, העמיקו את ההבנה, הצטמצמו עימותים מיותרים, המוטיבציה בקרב העובדים והמנהלים עלתה ונוצר חיבור פורה ואיכותי, בין צוותים ומחלקות.

ברגע שנבין את "השפה", את הצורה (הסגנון) שבה האדם השני קולט את הדברים ולפיה גם מקבל החלטות,  נוכל למצוא את הדרך לעבוד יחד.

אנחנו מזמינים גם אתכם להגיע אלינו, ולמצוא דרך קלה, פשוטה וחכמה, לשלב כוחות ולייצר מערכות יחסים מוצלחות בחברה בה אתם עובדים / מנהלים.

שאלות נפוצות

איפה זה מתקיים?

סדנת סגנונות תקשורת יכולה להתקיים אצלינו בהומניקיישן, או אצלכם בארגון.
הסדנה יכולה להיות יום שלם או 2 חצאי ימים בני כ-3.5 שעות כל אחד

למה כדאי לי לעשות סדנת סגנונות תקשורת דווקא אצלכם? יש המון מקומות שמוכרים את זה ואפילו במחיר נמוך יותר?

זה בהחלט נכון, יש מקומות שמוכרים את סדנת סגנונות תקשורת במחיר זול יותר, השאלה היא מה האיכות שבה אתם מעדיפים ללמוד את הכלים המשמעותיים האלו. סגנונות תקשורת זה כלי שיצר מייסד הומניקיישן, יפתח שגיב, לפני 30 שנה. אצלנו תלמדו את התכנים ממקור ראשון, בשיטה ובדרך של מי שהגה את הסדנה.
יש לנו בוגרים רבים שהשתתפו בעבר בסדנה דומה בעבודה או במקום אחר, וכבר במהלך המפגש הראשון הם מבחינים בהבדלים, מעידים על הבנה מעמיקה יותר בדרך שבה התכנים מועברים בהומניקיישן.

איך אפשר ללמוד את כל סגנונות התקשורת ביום אחד?

זאת שאלה חשובה והאמת, אנחנו נשאלים אותה לא רק על סגנונות תקשורת, אלא כמעט על כל אחת מהסדנאות שלנו. התשובה לשאלה טמונה בשיטת הלמידה החווייתית בהומניקיישן.
בהומניקיישן אנחנו מעבירים סדנאות באמצעות דרך למידה אינטלקטואלית (הרצאה), לצד למידה חווייתית (התנסויות). ממש כמו שהיינו רוצים שהטייס שמטיס אותנו לחופשה הבאה, יהיה אדם שלמד לא רק "בתיאוריה" מהרצאות, אלא גם צבר שעות טיסה, כך גם בסדנאות שלנו, אתם עומדים "לצבור שעות טיסה".
החלק הכי יפה בהתנסות חווייתית - זה קורה בשניות ונשאר לאורך זמן. (למשל: זוכרים את השנייה ההיא בילדות שבה זיהינו איך לייצב את עצמנו על אופניים בלי גלגלי עזר?) אז ממש כך גם בסדנה. בצורה הזו, ההשפעה שיש לכל אחת מהסדנאות שלנו, ארוכת טווח ומשמעותית הרבה יותר

האם מומלץ לעשות את הסדנה ביחד עם אנשים שמכירים?

בהחלט! להבדיל מחלק סדנאות אחרות שלנו, בסדנת סגנונות תקשורת אנחנו מאוד ממליצים לעשות אותה יחד עם אנשים מוכרים. מה הסיבה? רוב המתחים והחיכוכים שאנחנו חווים במערכות יחסים בחיינו, קורים כי אנחנו לא יודעים לתקשר בסגנון התקשורת של האדם שמולנו. כשעושים את הסדנה יחד, תוכלו להבין לעומק, עם דוגמאות כבר תוך כדי היום, איפה נוצרים המתחים במערכת היחסים ואיך ניתן למצוא דרכים פשוטות וקלות לתקשורת איכותית וברורה מול כל אדם. האמת, זה גם מצחיק לגלות ש"כל המתח הזה" ישב רק על סגנון תקשורת.

הסדנה הקרובה

הסדנה הקרובה:
  • -

סיפורי השראה

הבוגרים שלנו משתפים בחוויה ובהצלחה

IQVIA Israel
" Thank you for the Communication Styles lecture / min-workshop presented at IQVIA Israel, Netanya Office on 25 Fe 2024. Employees... "
קרא עוד
שירן כרמל - מנהלת לקוחות אסטרטגיים
" הי און יקרה, את קורס סגנונות תקשורת עשיתי בהומניקשיין בשנה שעברה. הקורס תרם לי מאוד ברמה האישית והמקצועית. אני היום... "
קרא עוד
חברת G1
" "אחת הסדנאות הטובות שהייתי בהם אי פעם. הנושא היה "תקשורת" ולמדתי דברים שלא ידעתי ולא חשבתי עליהם מעולם. היום הועבר... "
קרא עוד
בית החולים אסותא
" לכבוד גב' און זיגדון, סמנכ"ל ברצוננו להודות לך מקרב לב על ה נחייתך הנפלאה ומעוררת ההשראה, במפגש סדנה לסגל הניהולי... "
קרא עוד
ד"ר אלכס בלכמן, רמ"ד פיתוח אמצעים יעודיים
" הנדון : סדנת סגנונות תקשורת – הבעת תודה 1 . כללי א . פיקוד העורף אחראי על מתן הנחיות הסברה... "
קרא עוד
א.גבור אדריכלים
" אנחנו משרד אדריכלים הקיים מאז – 2002. תחילת ההתפתחות של הארגון שלנו החלה לאחר סדנאות להתפתחות אישית: מהות, מקור -בארגון... "
קרא עוד
רויטל וילמובסקי
" חברה מקצועית עם תכנים שמשנים חיים. ממליצה בחום "
קרא עוד

סדנאות וקורסים שאולי יעניינו אותך

סדנת ניהול ומנהיגות

רוצים לדעת איך להפוך מנהל למנהיג? איך להפוך עובדים לשותפים, לשפר תוצאות...

סדנת מהות

סדנת מהות זה כמו להרכיב משקפיים – פתאום רואים טוב יותר. בכל...

Exciting Performance סדנה מיוחדת לעסקים

עבודת צוות זה אחד הכלים החשובים ביותר בכל מקום עבודה. זה לא...

תוכנית "אופק חדש" לעסקים

אני רוצה תכלס! אני לא רוצה לעבוד כל כך קשה כדי להרוויח....
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה