סדנת ניהול ומנהיגות

רוצים לדעת איך להפוך מנהל למנהיג? איך להפוך עובדים לשותפים, לשפר תוצאות ולהרוויח יותר?

זה מתחיל בשינוי גישה בעסקים.

בלמידה איך לתקשר טוב יותר ולייצר מערכת יחסים הדדית. בהבנה שאנחנו לא יודעים הכל, וזה בסדר לשאול, ללמוד וגם לטעות. בהכרת הפוטנציאל האישי של כל עובד וגם שלנו, ואיך משלבים כוחות כדי להגיע למטרות וליעדים שאנחנו רוצים.

סדנת ניהול ומנהיגות היא סדנת הדגל במסגרת סדנאות פיתוח מנהלים של הומניקיישן, ובאמצעותה תיצרו בסיס לצמיחה והצלחה לשדרת הניהול בחברה, בדרך שונה ויצירתית.

החלטתם לקדם את העובד או העובדת לתפקיד ניהולי, כי הם מקצועיים ומשקיעים, ויש להם מוטיבציה, אבל האם הם בהכרח יודעים גם לנהל?

ניהול עובדים זו משימה מורכבת. ניהול פרויקט ויצירת סינרגיה בין מחלקות זו משימה מאתגרת.

להבין את הצרכים של העובד, לדעת מתי להכריע ולא לוותר, ומתי לתת לעובדים מקום לבטא את היכולות שלהם ואת דעתם. להפוך את העובדים והקולגות, לשותפים לתהליך ולהניע אותם להגיע למטרות וליעדים שקבעתם.

אם אתם רוצים ליצור מנהלים שהם מנהיגים, לפעול בסביבת עבודה שונה, לייצר שותפות והתלהבות בקרב העובדים, ללמד עובדים לא לפחד לטעות, ליזום ולהוביל – סדנת ניהול ומנהיגות שפיתחנו בהומניקיישן, תעניק לכם פתרון איכותי, מידי ומשמעותי.

הסדנה הקרובה

על הסדנה

סדנת ניהול ומנהיגות - סדנאות פיתוח מנהלים

סדנאות פיתוח מנהלים בהומניקיישן מותאמות לחברה או לארגון שלכם ויכולות להתקיים אצלכם או במשרדי הומניקיישן.

סדנת ניהול ומנהיגות מונה 6 מפגשים עם הצוות הניהולי בחברה (מנהלי מחלקות, מנהלים בכירים, מנהלי פרויקטים וכוו). הסדנה מורכבת משילוב של הרצאות והתנסויות, במטרה להעביר את הכלים היישומיים בדרך חווייתית וע"י כך להעמיק את ההבנה של המשתתפים.

בסדנה נלמד איך להפוך ממנהל מקצועי למנהל מנהיג.

נבין שמנהל לא צריך לדעת הכל, הוא יכול לשאול ולהעזר, לטעות ולהצליח. לשתף ולהעיז.

נקבל כלים איך להתמודד ולשפר תוצאות: קיצור זמן תגובה, שיפור השליטה במצב, שילוב כוחות, חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית. ניהול עומסים, ניהול לחצים, איך להוביל עובדים, ליזום ולא לפחד לטעות.

נלמד לעבוד עם כל עובד בדרך שמתאימה לו, נבין את סגנונות התקשורת השונים ואיך אפשר להניע עובד בקלות, ברגע שהבנו כיצד נכון לתקשר איתו.

יחד נזהה את הדפוסים של כל עובד וכל מנהל, נקבל כלים יישומיים ונוכל להגיע לשינוי גישה והבנה כיצד לבנות מערכת יחסים ותקשורת איכותית עם כל אדם במקום העבודה.

סדנת ניהול ומנהיגות מעניקה לכם הזדמנות לעבוד קל יותר ולהנות מהדרך.

על החוויה של מנהלים שחוו את סדנת ניהול ומנהיגות ואת סדנאות פיתוח מנהלים בהומניקיישן, תוכלו לקרוא בהמלצות כאן באתר.
הלקוחות שלנו מעידים על שינוי ביכולת להשיג תוצאות בצורה קלה יותר, בהתמודדות פשוטה יותר עם אתגרים ושיפור משמעותי במערכות היחסים.
בסדנת ניהול ומנהיגות, המנהלים בחברה (דרג בכיר או דרג ביניים), מקבלים כלים להנהיג. את העובדים, את עצמם, את מערכות היחסים בעבודה (תוך מחלקתי או חוצה ארגון), במטרה ליצור סינרגיה, התלהבות, יצירה ושותפות.
סדנאות פיתוח מנהלים מתאימות לכל עסק. לחברות, עסקים קטנים, עסקים גדולים, מוסדות ציבור, או מוסדות לימוד ארגונים או עמותות.
נשמע לכם מעניין? רוצים שנחזור אליכם? מלאו את הפרטים בטופס או התקשרו

שאלות נפוצות

איך מעלים את המוטיבציה בקרב עובדים?

אנחנו נמצאים בעידן בו רובנו עושים הכל כדי להמנע מטעויות. לעיתים עד כדי הסתרה וניסיון לפתור בעיה מבלי להגיד. החשש לטעות הפך להיות קו מנחה, לפעולות שאנו נוקטים בהם, במיוחד בעבודה. בסדנת ניהול מנהיגות וסדנאות פיתוח מנהלים שלנו, יש לכם הזדמנות להשקיע בהון האנושי – העובדים והמנהלים – בצורה שונה.
הסדנאות שלנו מאפשרות למנהלים ולעובדים לשדרג את היכולות המקצועיות והאישיות שלהם, בעבודה ובכלל. באמצעות זיהוי הפוטנציאל האישי הטמון בעובדים, נצליח להתאים משימות ואתגרים לכל עובד ועובדת, לשפר תוצאות בעסק ולהוביל את העובדים ואת מקום העבודה לתוצאות מדהימות יחד עם הנאה מהדרך.

במה הסדנה שונה מסדנאות מנהלים אחרות?

בהומניקיישן פיתחנו תוכניות ייחודיות לפיתוח מנהלים, לאחר למעלה מ-30 שנות עבודה עם מאות אנשי עסקים, חברות מובילות וארגונים בארץ ובעולם. הפיתוח הייחודי שלנו, הופך את התקשורת בין המנהלים לעובדים, לאיכותית יותר. גישה ניהולית שיוצרת הבנה בקלות ומעלה את הדרייב של כולם להצליח. הכלים שתקבלו בסדנה, ניתנים ליישום מיידי ואת התוצאות של הסדנאות, רואים ומרגישים כאן ועכשיו.

איך סדנת פיתוח מנהלים תשפר את היכולת להתמודד טוב יותר עם אתגרים?

בסדנת ניהול ומנהיגות שפותחה בהומניקיישן, המנהלים מקבלים כלים פרקטיים להתמודד עם מצבים שונים ולהבין טוב יותר איך להתנהל ולנהל את העובדים טוב יותר במצבי לחץ ומשבר.
קיצור זמן תגובה, שיפור השליטה במצב, שילוב כוחות, חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית.
הבנה שמנהל לא צריך לדעת הכל, הוא יכול לשאול ולהעזר, לטעות ולהצליח. לשתף ולהעיז.

הסדנה הקרובה

סיפורי השראה

הבוגרים שלנו משתפים בחוויה ובהצלחה

אייל נאור, סמנכ"ל משאבי אנוש, קבוצת G1
" "בחרנו בשיטת אימון והתנסות שונה מהרגיל עבור צוות המנהלים של הקבוצה. אחרי בדיקה, החלטנו ללכת על שיטת האימון וההעצמה המיוחדת... "
קרא עוד

סדנאות וקורסים שאולי יעניינו אותך

סדנת מהות

סדנת מהות זה כמו להרכיב משקפיים – פתאום רואים טוב יותר. בכל...

סגנונות תקשורת לעסקים

סדנת סגנונות תקשורת לעסקים – פיתוח ייחודי כמה פעמים קרה לכם שלא...

Exciting Performance סדנה מיוחדת לעסקים

עבודת צוות זה אחד הכלים החשובים ביותר בכל מקום עבודה. זה לא...

תוכנית "אופק חדש" לעסקים

אני רוצה תכלס! אני לא רוצה לעבוד כל כך קשה כדי להרוויח....
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה