סדנת מנהיגות – כי כל אחד יכול

סדנת מנהיגות – כי כל אחד יכול | הומניקיישן

מנהיגות אינה שייכת רק למובילי דעה, למקבלי החלטות, לאלו שעומדים בראש הפירמידה. מנהיגות מהווה יכולת בסיסית של כל אדם, והיא מתארת את היכולת להוביל, להיות הראשון. זה לא בהכרח אומר שמנהיג חייב להיות עצמאי לחלוטין, לקבל את כל ההחלטות ולשאת את כל האחריות על כתפיו בלבד – מנהיג יכול גם להיות כפוף למנהיגים אחרים.
כך למשל, מנהל מחלקה יכול להיות מנהיג של מספר אנשים, אך גם לאותו מנהל יש מנהל, וכן הלאה. יכולת המנהיגות לפעמים טבועה באנשים מסוימים, ומהווה חלק מתכונות האופי שלהם. אך לעיתים, מנהיגות נרכשת עם הזמן, עם ניסיון החיים ועם ההזדמנויות השונות הנקרות בפנינו לאורך הדרך.

מנהיגות – הרבה יותר מרק כריזמה

סדנת מנהיגות יכולה להתאים לכל אחד. מנהיגות טומנת בחובה יכולות רבות אחרות – כמו הסתכלות רחבה על התמונה הגדולה, התחשבות בצרכי הפרטים בקבוצה, שקלול רצונות הפרטים והגעה לפתרון הטוב ביותר עבור כולם, הקשבה, רגישות, כריזמה וביטחון עצמי.
בדיוק בגלל זה, גם אדם שאינו נושא בתפקיד ניהולי בעבודתו, ולא נמצא בשורת מקבלי ההחלטות בארגון כזה או אחר – יכול לשאוב ידע וכלים מהותיים רבים מהשתתפות בסדנת מנהיגות. גם ראש משפחה, למשל, צריך יכולת מנהיגות כדי לקשר בין בני הבית, לדאוג לשלומם, להיות מעורב בחייהם, ובסופו של דבר, לומר את המילה האחרונה, לקבוע לאן נוסעים, מי צריך לוותר בוויכוח, לקבוע גבולות וכדומה.

לשנות גישה.

הרבה פעמים, נוכל למצות את עצמנו ואת יכולותינו בצורה מיטבית אם רק נשנה גישה, אם רק נתבונן על הדברים קצת אחרת. לפעמים, אם נסתכל על סיטואציה מסוימת ממבט אחר – נגלה על עצמנו דברים חדשים, נגיב בצורה אחרת מהרגיל – ובכך נגלה על עצמנו יותר.
הומניקיישן הוא מרכז התפתחות אישית ועסקית, המוביל אנשים דרך מסע לתוך עצמם, ומעניק להם כלים פרקטיים שניתן להתחיל ליישם באופן מידי, ולהתחיל להרגיש אחרת. הסדנאות השונות מועברות מתוך אמונה בבני אדם, ומתוך ביטחון שהשינוי האמיתי מתחיל בנו – וכל מה שצריך הוא לתת דחיפה, להעניק ארגז כלים – ולהבין כיצד אפשר לראות את הדברים במבט אחר.
במחלקה העסקית של חברת הומניקיישן ניתן למצוא מגוון רחב של סדנאות עסקיות לחברות וארגונים, סדנאות מנהלים, ליווי מנכ"לים ומנהלים בכירים, סדנת סגנונות תקשורת לעסקים, סדנאות מותאמות לצרכי החברה ועוד.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה