חיזוק הקשר הזוגי באמצעות סדנת תקשורת זוגית

סדנת תקשורת זוגית

חלק משמעותי מההצלחה של זוגיות טמון בתקשורת בין שני בני הזוג, או יותר נכון, בטיב התקשורת. כל מה שקורה בין בני זוג בחיי היומיום מושפע מההבנה אחד של השנייה, מהתגובות, מהמענה שמקבלים ומהיכולת לקבל, להכיל, להקשיב, להסביר, להגיב ועוד. הרבה פעמים שומעים מזוגות שהם מייחלים לזוגיות טובה, להפחתת הוויכוחים, להרגיש טוב בזוגיות, שתהיה שמחה ואהבה בזוגיות, וכמעט תמיד הכל קשור לתקשורת. כשהתקשורת הזוגית טובה הזוגיות מתחזקת. את זה ניתן להשיג באמצעות סדנת תקשורת זוגית. מה היתרונות של סדנא כזו וממה היא מורכבת? את כל הפרטים אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם. 

סדנת תקשורת זוגית

תקשורת יעילה היא נשמת אפה של כל מערכת יחסים בריאה, במיוחד במקרה של מערכת זוגית. כאשר יש קצר בתקשורת הוא מוביל לאי-הבנות ולקונפליקטים וכתוצאה מכך לריחוק רגשי.

מתוך הכרה בחשיבותה של תקשורת זוגית חזקה, מספר גדל והולך של זוגות פונים לסדנאות תקשורת זוגית במטרה לשפר את היחסים ביניהם. סדנת תקשורת זוגית בהומניקיישן "שנינו יחד", יצרה תוצאות מדהימות לאלפי זוגות שחיפשו דרך להחזיר את התשוקה, ההתלהבות ולשדרג את הזוגיות שלהם. מספקת סביבה תומכת בה זוגות יכולים ללמוד ולתרגל טכניקות תקשורת יעילות, לעשות סימולציות מחיי הזוגיות, להביא נושאי תוכן רלבנטיים ובסופו של דבר לחזק את הקשר הרגשי שלהם ולטפח אינטימיות קרובה יותר.

מהם מרכיביה המרכזיים של הסדנא?

הסדנה מבוססת על מודל ליצירת תקשורת זוגית מקרבת ושדרוג הזוגיות. 

נושאים עיקריים במפגשים: 

• מפגש ראשון – זוג/תא משפחתי מגובש

• מפגש שני – תהליך השינוי מאובדן העצמאות – לזוגיות מגובשת

• מפגש שלישי – תקופות מאתגרות – צוות מגובש בהתמודדות משותפת

• מפגש רביעי  – בונים עתיד מאריך ימים

בואו לגלות איך אתם, שניכם, נרתמים יחד להיות צוות נלהב, תכליתי ומגובש הפועל בזוגיות מתוך כוונות וערכים משותפים ודרך זה צולח כל אתגר בחיים ביחד.

לסיכום, כאשר מרגישים שיש הרבה מתחים בזוגיות, שנמצאים במשבר ולא רואים את הפתרון ונמאס מהעימותים הבלתי פוסקים, חשוב לדעת שאפשר גם אחרת. באמצעות סדנת תקשורת זוגית של הומניקיישן. דרך שינוי גישה וקבלת כלים יישומיים, פשוטים וחכמים ניתן ליצור שינוי ושיפור משמעותי בזוגיות.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה