הרצאות העצמה להגשמה עצמית – לא מה שחשבתם!

הרצאות העצמה

המילה "העצמה" משמעותה "גרימת תחושה של חוזקה…הַאֲדָרָה, הַכְבָּרָה, הַגְבָּרָה". במשך למעלה מ-32 שנה, בארגון הומניקיישן פועלים ליצירת העצמה בקרב א.נשים באמצעות סדנאות, הרצאות ופעילויות מגוונות. הרצאות העצמה או סדנאות העצמה בהומניקיישן יוצרות שינוי גישה לחיים, עם כלים יישומיים שהופכים את האפקט לארוך טווח.
הרצאות העצמה וסדנאות העצמה, מתאימות למוסדות ציבוריים, חברות מסחריות וארגונים המעוניינים ליצור העצמת עובדים, קידום ההתפתחות האישית וע"י כך העלאת המוטיבציה והתפוקה במקום העבודה. התרומה של סדנאות העצמה וסדנאות לעובדים, תורמת להתפתחות האישית והמקצועית של העובדים וגם למקום העבודה ולארגון.
ההרצאות והסדנאות של הומניקיישן, מעניקות חוויה שונה, מלוות בהתנסויות ולמידה חווייתית ובכך יוצרות העצמה, הבנה מעמיקה וארוכת טווח על כל משתתף. השיח בגובה העיניים, כך שכל אחד ואחת יכולים להתחבר ולהזדהות איתן. הרצאות העצמה עצמית מתאימות גם לאנשים פרטיים המעוניינים לשדרג את איכות החיים לפרוץ דרך ולהצליח להשיג את המטרות שלהם בחיים. בשנים האחרונות סדנאות העצמה התפתחו מאוד והפכו להיות מקוריות, מעניינות והכי חשוב אותנטיות מאוד.

הרצאות העצמה – מה זה בעצם?

כולנו זקוקים מדי פעם לעידוד או לדחיפה קטנה קדימה. לפעמים אנחנו מרגישים תקועים ומחפשים עזרה בהארה ונקודת מבט שונה. אחד הפתרונות שמייצרים אפקט ארוך טווח, המסייע בחיזוק ואישוש הדרך, ובמציאת כלים לקידום אישי ועסקי, נקרא הרצאות העצמה או סדנאות העצמה. בהרצאות אלו מגלים כיצד ניתן לשנות גישה לחיים, משיתוף וסיפור אישי, שיכול שמש לנו השראה, לקבל כוחות והעצמה להמשך דרכנו בחיים. כלים ותפיסה שונה לחיים ממומחים בתחום ההעצמה האישית שיכולים לסייע לנו לעלות את הביטחון העצמי שלנו, להעניק לנו כלים להשיג את המטרות שתמיד רצינו וחלמנו עליהם מבחינה אישית.

למה חשוב שנדע להתפתח מבחינה רוחנית ואישית ואיך זה יקדם את הקריירה שלנו?

חשוב מאוד שנדע להתפתח ולצמוח מבחינה אישית ורוחנית. התפתחות רגשית ורוחנית יכולות לסייע לנו ליהנות מאיזון רגשי וגם מאיכות חיים טובה יותר. ככל שנהיה מפותחים יותר מבחינת היכולות האישיות שלנו כך יהיה לנו קל יותר ליצור תקשורת איכותית עם אנשים אחרים בבית ובעבודה, להשיג את המטרות והיעדים שלנו בצורה פשוטה וקלה. לראות איך דלתות נפתחות לנו בקריירה ובחיים האישיים.
בסופו של דבר סדנאות העצמה, הן כלי עזר חשוב מאוד להתפתחות אישית. הרצאות אלו יכולות להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות מצעירים למבוגרים, מאנשי עסקים לאנשים שמחפשים את דרכם. צוותים רפואיים או סטודנטים למנהל עסקים.
הייחוד של סדנאות העצמה, הוא שכל אחד יכול למצוא בהן תכנים וכלים, בעזרתם הוא ימצא נקודות ממשק עם חייו, ישאב השראה וכוחות להמשך השגרה שלו. החיים לא תמיד פשוטים ואם אנחנו יכולים לשאוב כוח מהרצאה או סדנה להעצמה, שתייצר קלילות, פשטות וגישה חדשה לחיים, נוכל להתמודד טוב יותר בהמשך, בחיי היומיום וגם באתגרים שונים עימם אנחנו מתמודדים.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה