אימון אישי – האם מתאים לי להיות מאמן אישי?

אימון אישי - האם מתאים לי - הומניקיישן

אימון אישי בחיים יש סוגים שונים של אנשים. יש אנשים שיש להם יכולת להתחבר טוב לאנשים, מחפשים לשמוע את דעתם ואת העצה שלהם – לאנשים אלה אימון אישי כמקצוע או כשדרוג יכולות בהחלט יכול לבוא בחשבון.
כשאנחנו מדברים על אושר, זה לא אומר שאין ולא יהיו לנו בעיות. במציאות, כמעט לכל אדם יש קושי בתחום כזה או אחר. אף אחד לא מושלם. השאלה היא האם אנחנו מתפשרים ומקבלים את המציאות כמו שהיא או שרוצים לשפר.
במידה והחלטנו שאנו רוצים לשפר ולהשתפר בחיים, אימון אישי – כמאמנים וגם כמתאמנים – יכול לסייע לכם להגיע אל המטרה.

אימון אישי ממוקד זה מקצוע

מאמנים אישיים צריכים לעבור הכשרה ולקבל מגוון רחב של כלים כדי שיוכלו לסייע למתאמנים שלהם בחיים. מאמנים אישיים מוסמכים, הם אנשי מקצוע מיומנים שלמדו מגוון רחב של שיטות, כלים יישומיים, ויכולות כדי לזהות את הסיטואציה שבה נמצא האדם, ובעזרתם לסייע לו להגדיר מטרות מדויקות, אפקטיביות, ולאתר דפוסים והרגלים שמפריעים לנו להצליח.
הרעיון בדרך הזאת, הוא להשיג תוצאה. לפני שניגשים לפתרון, יש להגדיר משהו שאותו רוצים להשיג. מגדירים דבר מה שכאשר הוא יטופל, רובד שחשוב לכם בחייכם יהיה במקום טוב יותר.

תפקידו של המאמן האישי בתהליך אימון אישי, הוא לבצע דרך משותפת עם המתאמן ולסייע לו ללמוד איך לחשוב ואיך לפתור בעיות, איך להתמודד טוב יותר ולהצליח להגיע למטרות בחייו בקלות. המטרה היא לא לייצר תלות של המתאמן במאמן האישי. אימונים אישים לא נועדו להתמשך לאורך חודשים אין סופיים ושנים. זוהי דרך משותפת, של מאמן ומתאמן, פרק זמן שבו משיגים תוצאות ולומדים דרכי התמודדות מעשיות טובות יותר, מתאימות יותר.

קורס מאמנים אישיים בהומניקשיין

על פי רוב לא מגדירים את המטרה של אימון אישי במונחים כלליים. כלומר, אפשר בהחלט לשאוף להיות מאושרים יותר, אבל המטרה אינה "להיות מאושר". המטרה תוגדר בצורה מעשית, ניתנת לזיהוי ולמדידה. למשל, מתאמן יכול להגדיר כמטרה לצאת לדייטים, על מנת להשיג זוגיות איכותית ודרך כך להיות מאושר.
מטרה אחרת שיכולה להתאים לתהליך אימון אישי, למשל – שיפור מערכות יחסים עם אנשים חשובים בחיי המתאמן. איך לפתור את משקעי העבר ולשפר את התקשורת הבין אישית. הורים שרוצים לתקשר טוב יותר עם הילדים, אנשים שרוצים לדעת איך לבקש העלאה מהבוס, אנשים שרוצים להצליח יותר בראיונות עבודה או לנהל טוב יותר את הזמן יכולים להשיג כל זאת ויותר.

קורס מאמנים אישיים בהומנקיישן מכשיר מאמנים אישיים ע"י שינוי גישה בחיים ומתן כלים יישומיי ויחודיים, שהופכים את התהליך לפשוט וקל. בבית הספר למאמנים של הומניקיישן תקבלו את כל הכלים ההכרחיים כדי להפוך למאמנים אישיים כמקצוע או כדי לשפר ולשדרג את מערכות היחסים שלכם בחיים. הדגש שלנו הוא גם על הדרך שצריך המאמן לעשות כדי להצליח במקצוע. ואנו נותנים כלים להצלחה למאמנים האישיים כדי לשווק ולקדם את עצמם במקצוע. במהלך הקורס תעברו תהליך משמעותי בו תלמדו בין היתר ניהול רגשות, העלאת החוסן והביטחון העצמי, איך להתמודד עם אתגר ולייצר הצלחה המנעות מרגשות שלילים ועוד.
זהו תהליך למידה שהוא אימון אישי גם כלפיי משתתפי קורס מאמנים אישיים, שיעניק לכם אפשרות להגיע לגירסה טובה יותר של עצמכם.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.