איך להתמודד עם בגידה רגשית בזוגיות?

איך להתמודד עם בגידה רגשית

אף שלא מדובר בבגידה פיזית, לבגידה רגשית יש השפעה לא פחות דרמטית על המערכת הזוגית. בגידה היא אחת המהלומות הקשות ביותר לזוגיות, כזו שמערערת את אחד היסודות המהותיים עליהן מושתתת מערכת זוגית, אמון בין בני זוג. בגידה מובילה לתחושה כואבת של חוויית דחייה עבור הצד הנבגד וגם על הצד הבוגד לא עוברים חיים קלים. אולם זו גם יכולה להיות הנפילה שתביא לצמיחה ולכוחות מחודשים. אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם איך להתמודד עם בגידה רגשית בעזרת כלים מעשיים ושינוי גישה.

איך להתמודד עם בגידה רגשית?

בגידה רגשית היא בגידה לכל דבר ללא הקשר האינטימי. חוסר נאמנות רגשי הוא הרסני למערכת הזוגית בדיוק כמו בגידה פיזית ולעיתים אף יותר.
בגידה רגשית היא סוג של רומן רגשי סודי שאינו כולל מגע פיזי ממשי אלא יותר התנהגויות שונות של התקרבות רגשית אל אדם אחר מחוץ לזוגיות. אחד המאפיינים של בגידה הם הסתרה ופגיעה באמון של בן או בת הזוג.
בגידה רגשית מובילה את הזוגיות לפי התהום ומכניסה את שני בני הזוג למצב לא מוכר ומבלבל ממנו עולות המון ששאלות. מהם הקווים האדומים? מה זה אומר על הזוגיות הנוכחית? מה המשמעויות וההשלכות שלה? ומה עושים כשמרגישים כלפי מישהו מחוץ לזוגיות רגשות כה עזים.
כדי לדעת איך להתמודד עם בגידה רגשית חשוב לקבל כלים אפקטיביים כדי להבין מה הצעדים שיש לנקוט, איך לפעול הלכה למעשה בסיטואציה המורכבת הזו וכיצד לצמוח מכל זה.

אז איך להתמודד עם בגידה רגשית? גורם משמעותי להצלחה טמון בתקשורת שלנו עם הצד השני. ביכולת שלנו לייצר הקשבה ובנכונות שלנו להקשיב למה שיש לצד השני להגיד.
בסדנאות בהומניקיישן ובמיוחד בסדנת מהות, אך גם בסדנאות נוספות, תוכלו ללמוד באמצעות שינוי גישה, איך ניתן לשדרג באופן משמעותי את מערכות היחסים, לפתור בקלות עימותים, לייצר הבנה ולהפוך את ההתנהלות בחיים להרבה יותר פשוטה ומהנה.
בסדנת מהות ובסדנאות בהומניקיישן, במיוחד בסדנת מהות וגם בסדנת "שנינו יחד" לחיזוק ושדרוג הזוגיות, מעניקים כלים מעשיים שניתן להשתמש בהם ביום יום ואת התוצאות רואים מיד.

 

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.