סדנת OUTFIT

אם לא תאכל יבוא שוטר….אני חייבת לטעום את זה….אוף…כמה אכלתי…לא אוהבת את עצמי…

בלחץ אני טורף כאילו אין מחר….למי יש זמן להכין? אוכלים מה שיש ….נמאס לי מדיאטות….

ניסיתם כבר הכל – אין דיאטה של ניסיתם וכלום לא עבד?

בלי פחמימות ועם חלבונים, בלי ירקות, בלי כתומים, רק בשר, רק עלים…מה לא עשיתם כדי להוריד במשקל. לפעמים זה עבד לתקופה ולפעמים זה אפילו לא התחיל.

סדנת OUTFIT של הומניקיישן – זו לא דיאטה, זו דרך חיים.

אצלנו מותר לאכול הכל. אין תפריטים, ולא שוקלים מה שאוכלים. אנחנו מציעים לכם לשנות גישה בתפיסה שלכם את האוכל, בדרך בה הרגשות שלכם מכתיבים לכם איך להתנהל בחיים, במיוחד כשזה נוגע למזון. אנחנו מזמינים אתכם לקחת שליטה על הגוף שלכם, להנות ממה שאתם אוכלים ולאהוב את עצמכם יותר.

הסדנה הקרובה

25.06.24
הסדנה הקרובה:
25.06.24

3,100 ₪

  • מפגש 1 – 25.6.24 - 17:30-22:00
  • מפגש 2 – 3.7.24 - 18:00-22:00
  • מפגש 3 – 16.7.24 - 18:00-22:00
  • מפגש 4 – 6.8.24 - 18:00-22:00

על הסדנה

Outfit היא תוכנית אישית בת חודשיים וחצי במסגרת קבוצתית. יש מאמן אישי לכל משתתפ.ת!

אנחנו מזהים דפוסים והרגלים אוטומטיים אותם אימצנו במהלך החיים ומקבלים כלים פשוטים ויישומיים להחזיר את השליטה לחיים.

בסדנת OUTFIT נלמד להתנהל מול פיתויים שנקרים בדרכנו, לנהל את הרגשות שלנו, ובאמצעות שיטה קלה וכלים פרקטיים, נאמן את עצמנו ונגיע להצלחות. OUTFIT הופכת לדרך חיים.

◄ משך התוכנית כחודשיים . 4 פגישות אימון קבוצתיות – 4 שעות בכל מפגש.

◄ מאמן אישי לכל משתתפ.ת – אינטראקציות אימוניות מספר פעמים בשבוע.

הבוגרים של סדנת OUTFIT מורידים במשקל, מורידים בהיקפים, אבל הכי חשוב – הם אוהבים את עצמם בכל מצב ובכל משקל.

ברגע שאנחנו מאמצים לעצמנו דרך, עם כלים פשוטים וברורים, ההפחתה במשקל מגיעה בקלות.

רוצים לדעת איך אפשר להוריד במשקל, לצמצם היקפים ולאהוב את הגוף שלכם בכל מצב? השאירו פרטים ונספר לכם הכל.

שאלות נפוצות

במה זה שונה מתכניות אחרות?

סדנת OUTFIT כפי שציינו, היא לא דיאטה. זו שיטה להרזיה שהיא למעשה שיוצרת לך אורח חיים ומשנה את הגישה שלך לאוכל והרבה מעבר לכך.
כיום ניתן למצוא מגוון תוכניות ושיטות לדיאטה, ירידה במשקל, עם תפריטים, איסורים למזון מסוים, הפרדות, ספירת קלוריות, מאמני כושר ועוד. כל התוכניות מבטיחות תוצאות מעולות.
השאלה מה השיטה שמתאימה לך?
אם ניסיתם הכל, או מספיק שיטות, אתם כבר יודעים שהחוכמה היא לא לרדת במשקל, אלא להצליח לשמור על התוצאות לאורך זמן. לא להעלות את מה שהורדתי ולהצליח לא ליפול שוב לאותו המכשול, בחוסר יכולת להתמודד עם הפיתויים בחיים.
אם מתאים לך להמנע ממשהו כל החיים, אז נפלא, יתכן ותוכנית אחרת תתאים.
באאוטפיט אנחנו מעניקים לך דרך לשנות גישה, עם כלים פרקטיים, איך לחיות בשלום עם האוכל, ליהנות גם מדברים שנתפסים כ"משמינים", ועדיין להיות בשליטה על הגוף שלי ולאהוב את הגוף שלי ואת איך שאני נראה בכל מצב.

בסדנת OUTFIT אנחנו מלמדים אותך איך לעצור כשאני כבר לא רעב. ליהנות מאוכל בלי להתייסר. באאוטפיט יש לך הזדמנות להגיע לתוצאות שרצית בקלות. בלי דיאטה ובלי לסבול.

ניסיתי כל כך הרבה דברים,הבטיחו לי שארד במשקל, מה אם זה לא יעבוד?

OUTFIT היא תכנית של חודשיים, במהלכה יש כ- 40 נקודות דיווח בהן המאמן עובד מול כל משתתף ומשתתפת.
אנחנו גם נותנים כלים מעשיים ליום יום, וגם מוודאים שאתם מיישמים את זה, מפנימים ומתאמנים לאורך כל הדרך.

חשוב לנו להבהיר, זה לא קסם. כדי להצליח בתכנית נדרשת השקעה מצד המשתתפים. להגיע למפגשים, לעבוד עם הכלים, לדבר עם המאמן, להעביר את העדכונים הנדרשים כדי שיהיה מעקב ושיפור מתמשך לאורך כל התקופה.

אנחנו יכולים להבטיח שמהצד שלנו נעשה הכל כדי שכל אחת ואחד יצליח להפוך את השיטה לדרך חיים, ויפנים ביום יום את שינוי הגישה לאוכל. ההורדה במשקל זה התוצאה של התהליך שהוא הרבה יותר עמוק ולכן זה גם מחזיק לאורך זמן רב. אנחנו עובדים עם המשתתפים ברמה אישית, מסייעים לעבור את האתגרים, להתמודד עם פיתויים, להפנים את הכלים ולהצליח לעמוד ביעדים. מזמינים גם אותך להצטרף ולגלות שאפשר ליהנות מאוכל, לרזות ולהרגיש נפלא עם הגוף שלך בכל מצב.

איך זה עובד? מה מקבלים תכל'ס בתוכנית?

סדנת OUTFIT אורכת חודשיים ויש לך מנחה מוסמך שמלווה אותך לאורך כל הדרך. בנוסף, מאמן אישי ילווה אותך במשך כל התכנית. באמצעות המאמן אנחנו מוודאים שכל אחד מהמשתתפים מפנים את התכנים ומתאמן עליהם בחיי היום יום.

יש מפגשים פרונטליים מקצועיים בהם עוברים המשתתפים תהליך משמעותי - הבנה וזיהוי של דפוסי התנהגות בהם אנו פועלים - אכילה רגשית, אכילה לא מבוקרת, ואיך ניתן לפתור את זה.

באאוטפיט מקבלים כלים פשוטים שאיתם אפשר להמשיך לרזות אם רוצים ולשמור על התוצאות שהשגנו לאורך זמן!
בלי להמנע מאוכל אהוב, או להצמד לתפריט מסוים.

בסדנת OUTFIT מקבלים שיטה באמצעותה, גם אם עולים קצת במשקל, יש לך דרך לתקן במהירות כי הכלים כבר ידועים לך.
התוצאות של משתתפים כללו ירידה במשקל, הפחתה משמעותית בתופעות פיזיות כמו נפיחות, עייפות וצרבות. המשתתפים מעידים על אנרגיה חיובית, קלילות, עלייה בביטחון העצמי ואוהבים מחדש את הגוף שלהם ואת עצמם.

בניגוד לתוכניות אחרות, זוכים המשתתפים בסדנה, לחזור וליהנות מאוכל ולא רואים באוכל "אויב" או משהו שצריך להמנע ממנו.

מה אסור לאכול?

מותר לאכול הכל. תוכנית OUTFIT נועדה להיות אורח חיים ולא פתרון של "זבנג וגמרנו" ולכן תוכלו לאכול הכל. בתכנית האימון עצמה כדי לחזק את החוסן והתוצאות נבקש מכם להימנע מ-2 מאכלים בלבד שמעכבים משמעותית הרזיה ונסביר עליהם כבר במפגש הראשון. בסיום האימון, אחרי שהחוסן מול אכילה רגשית יהיה גבוה, תוכלו לאכול גם את המאכלים האלה וזה לא יפגע לכם בתוצאות.

לאיזה תוצאות מגיעים בסדנה?

התוצאות הן מן הסתם אינדיווידואליות ותלויות בכל אדם: ברקע שלו, במוכנות שלו להשקיע (אמנם התהליך הוא כיפי אבל עדיין כדאי להשקיע) לכן אין תוצאה אחת קבועה. אנחנו מודדים את ממוצע התוצאות של בוגרי התכניות כדי לדעת את הטווח. הנה כמה מתוצאות שחוזרות בכל פעם: ממוצע ההרזיה נע בין 5-12 ק"ג, ממוצע ההרזיה בהיקפים ובמידת מכנסיים הוא ירידה של 2-3 מידות (כדאי להתכונן לשופינג אחרי....).

האם חייבים לעשות ספורט?

מניסיוננו בתוכנית אאוטפיט ב-20 השנים האחרונות, אין הכרח לעשות ספורט כדי להצליח לרזות. בין בוגרינו גם אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות שלא עשו ספורט בכלל, אך עדיין הצליחו לרדת במשקל ובהיקפים בתוכנית. אנחנו מעודדים את המשתתפים להשקיע בגוף שלהם, לעשות ספורט שהם נהנים ממנו ואוהבים. המטרה באאוטפיט היא לא הורדה במשקל, אלא שינוי גישה שמסייע לנו לאכול נכון ולשנות את דפוסי האכילה. כך תווצר גם הורדה במשקל ובהיקפים והתוצאות ישמרו לאורך זמן.

איך באמת יודעים כמה נכון לאכול? כמה "הגוף רוצה"?

את זה נלמד לעומק במפגש הראשון ונתאמן על זה לאורך כל התכנית. הרעיון הוא לאכול לפי מידת הרעב. כשהיינו ילדים אכלנו כך בדיוק אבל לאורך השנים היכולת הזאת "נשכחה". זה קורה כי בתרבות הרבה מאוד סובב סביב אוכל, לפעמים זה קשור גם במשפטים ששמענו כילדים: "תסיים את הצלחת", "קודם תאכל ובסוף הממתק" ועוד ועוד... בתכנית אנחנו לומדים מחדש את ההקשבה לגוף. לכל גוף יש את מה שהוא מבקש. זה מאוד מעניין ואפילו מרגש להתחיל לזהות את זה. זה כמו לגלות את עצמך מחדש.

מאיזה גיל אפשר להרשם לאאוטפיט?

התכנית מיועדת לא.נשים מגיל 18 ומעלה. עד כה המשתתף המבוגר ביותר שלנו היה בן 76 :) אך התכנית זמינה לכל אדם בוגר שמעוניין להוריד במשקל ולייצר אורח חיים בריא.

הסדנה הקרובה

25.06.24
הסדנה הקרובה:
25.06.24

3,100 ₪

  • מפגש 1 – 25.6.24 - 17:30-22:00
  • מפגש 2 – 3.7.24 - 18:00-22:00
  • מפגש 3 – 16.7.24 - 18:00-22:00
  • מפגש 4 – 6.8.24 - 18:00-22:00

סיפורי השראה

הבוגרים שלנו משתפים בחוויה ובהצלחה

יועד בוקר
" "אני שולט עכשיו באוכל ולא האוכל בי!" יועד, בוגר OUTFIT סיפר: "ראיתי פוסטים של בוגרים שהגיעו לתוצאות בלתי סבירות ואמרתי... "
קרא עוד
מורן לבון ביטון
" אחרי סדנת OUTFIT,, לא רק ירדתי במשקל אלא גם הגעתי ליעד איזון סוכר מדהים, שלא חשבתי שהגיוני לאדם עם סכרת... "
קרא עוד
עינת ויונטה
" לפני 8 חודשים החלטתי שאעשה שינוי. הפעם- לא לבד. שיחות, התייעצויות, בחירה. לפני 6.5 חודשים התחלתי אאוטפיט – Outfit. ~~~~~~~~~~~~~~... "
קרא עוד

סדנאות וקורסים שאולי יעניינו אותך

סדנת מהות

סדנת מהות זה כמו להרכיב משקפיים – פתאום רואים טוב יותר. בכל...

סגנונות תקשורת לעסקים

סדנת סגנונות תקשורת לעסקים – פיתוח ייחודי כמה פעמים קרה לכם שלא...

סדנת דואט

תוכנית אימון ייחודית שתסייע לכם לגלות איך למצוא זוגיות בקלות! השאיפה לזוגיות,...

קורס מאמנים אישיים

יש לך חיבור מצוין עם אנשים, רואים בך דמות לחיקוי ומחפשים לשמוע...
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה