בוגרת ממליצה על סדנת דואט

אישה צהוב

לפני דואט הרגשתי שהכל בחיים שלי עובד, קריירה, חברים, משפחה אבל תחום הזוגיות היה שנים המקום התקוע שלי. היום אני שמחה להרגיש ולהגיד שתחום הזוגיות הוא אזור הצלחה שלי. אני מבינה יותר איך זוגיות טובה עובדת ואיך לשמור על שלי כזאת.
לבחור נכון או להתנהל נכון זה לא רק בשלב הדייטים. זה לא נגמר כשמחליטים שהקשר רציני, לא כשעוברים לגור ביחד וגם לא כשמחליטים להתחתן. יש כל הזמן שינויים, התפתחויות חיים, אתגרים בקשר ודואט נתנה לי כלים לבטוח בי, לשמור עלי ועלינו ולנווט את הסירה הזוגית שלנו למקומות רצויים לי.

הגעתי לדואט חודשיים אחרי פרידה מעוד קשר ארוך שלא הוביל למה שייחלתי. היינו יחד שנתיים וחצי, גרנו יחד, אבל לא הרגשתי שלמה, לא הצלחנו להתקדם למה שהיה חשוב לי (נישואין וילדים) והאמת הייתי אומללה בקשר הזה. הייתי שבורת לב וחסרת ביטחון מהמחשבה להתחיל מחדש (שוב) בגיל 34 ליצור לעצמי את מה שאני מייחלת אחרי לא מעט ״כישלונות״ זוגיים.

בדואט למדתי שלא נכשלתי. חיזקתי את חווית הכוחות שלי ואת הערך שלי, אבל חשוב לא פחות, למדתי מה כן היו הטעויות שלי בקשרים קודמים.
הבנתי שבכל קשרי העבר לא היה לי שותף אמיתי ולמדתי איך לבדוק ולהבטיח שיש לי שותף כבר משלב מאוד ראשוני בקשר.
למדתי ליהנות יותר מתהליך החיפוש שכלל דייטים מרובים ואיך ״לחזור לסוס״ אחרי ניסיונות שלא צלחו בדרייב חיובי.

כשפגשתי את בעלי, הגעתי פתוחה יותר מבחינת ה״רשימות״ שלי לגבי איך הוא צריך להיות ואיך ההתחלה שלנו צריכה להראות.

אני חושבת שלו היינו מכירים קודם, כנראה הייתי פוסלת את הקשר אחרי דייט או שניים כי זה לא נראה בדיוק כמו שחשבתי שזה צריך להראות.
אבל ידעתי לברור מה עיקר ומה טפל עבורי ובעיקר ידעתי לנווט את התקשורת איתו משלב מאוד מוקדם בצורה נינוחה אבל גם כזאת שבודקת שאכן יש לי שותף שיתמודד איתי ויתקשר איתי באופן שאני מחפשת.

בנינו בהדרגה זוגיות שיש בה חברות, אמון, הנאה, דאגה הדדית, רצונות וחלומות משותפים. למדנו להתגבר על פחדים וקשיים שלי ושלו ואנחנו כל הזמן משפרים את התקשורת שלנו ואת הצוות שאנחנו.

היום, 4.5 שנים אחרי אני נשואה לגבר מדהים (אחת הבחירות הכי טובות שעשיתי בחיי היה להתחתן איתו) ואנחנו הורים לשני קטנטנים מתוקים וקסומים.
אני חיה את החלומות שלי ולדואט יש חלק בהגשמת החלום שלי!

הלמידה בדואט כמו בכל הסדנאות של הומניקיישן היא חווייתית. את המשפטים של איילת, האסימונים שנפלו לי והחוויות שחוויתי בסדנה אני לא שוכחת והם איתי ברגעים שעולה קונפליקט ומסייעים לי גם היום בפתרונות, בתוכי ואז מולו.

אני ממליצה על דואט לכל רווק ורווקה שאני מכירה. אני כל-כך זוכרת את הדייטים הלא מוצלחים, את שברונות הלב, את הבדידות שלפני, את החשש שלי לא יהיה מה שאני מייחלת לו.. אני מאמינה שדואט יכולה לדייק ולעזור לך ביצירת זוגיות בריאה ובשמירה עליה. איילת לא מוותרת על אף אחד ואחת ועל הדרך תרוויחו גם אחלה קבוצת תמיכה מכל בוגרי דואט לדורותיהם, שמייעצים, משתפים ומחזקים מתי שצריך.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה