בואו נעצור רגע את מרדף החיים, נביט פנימה ונבחן – האם אפשר לעשות את זה טוב יותר? 


האם יש לי אפשרות לשדרג, להפוך את הדרך לקלה יותר, פשוטה יותר. יש לנו הרגלים, מערכות יחסים, משקעים.
איך אנחנו מנהלים את התקשורת שלנו עם הסובבים אותנו? האם אנחנו מנהלים את הרגשות והחששות שלנו, או שהרגשות שלנו, שולטים בנו?
זה לא משנה איפה אנחנו נמצאים במסלול החיינו. בהחלט יכול להיות שבסך הכל הכללי, אנחנו מרוצים.
אבל עם יד על הלב – הכל הולך חלק? אפשר לשפר תחום מסוים בחייכם בצורה איכותית יותר? נעימה, מהנה? מה אנחנו רוצים וקשה לנו להשיג?

אנחנו מזמינים אתכם למפגש אינטימי אונליין בו עם הצצה לסדנת מהות – הסדנה המובילה בהומניקיישן, שיוצרת תוצאות למאות אלפי אנשים כבר למעלה מ-30 שנה.

במפגש נציג בפניכם גישה שונה לחיים. אין פה קסמים ולא שיטה אחת. אף אחד לא אומר לכם מה לחשוב.
נציע לכם דרך שונה להביט על מערכות היחסים, על התקשורת שלכם עם האנשים החשובים בחייכם. על התקשורת שלכם עם הרצונות שלכם.

במפגש השראה לסדנת מהות תקבלו נקודות חדשות למחשבה, וגם פתח למציאת דרכים לשפר ולשדרג את החיים שלכם.

מזמינים אתכם להצטרף, לשמוע, לנסות ולגלות שאפשר לחיות בהנאה ולא בכאב, לתקשר בקלות כשהצד השני מבין אתכם בלי להתאמץ, להגיע לאן שאתם רוצים בחיים, בלי לפחד.

המפגש אורך כשעתיים, בליווי מנחה של הומניקיישן, ללא עלות, בהרשמה מראש.

למעלה מ- 350,000 בוגרים בארץ ובעולם יוצרים הצלחות, מיישמים בכל יום מחדש את הכלים הפרקטיים שקיבלו בסדנת מהות.
הבוגרים שלנו מעידים על עלייה ברמת הביטחון העצמי, שדרוג ההנאה, שמחת החיים, היכולת לחצות אתגרים,
ושיפור משמעותי במערכות היחסים שלהם בחיים האישיים ובעבודה.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת למסע. המסע שלכם, מתחיל בכם.

השאירו פרטים בטופס ועשו את הצעד הראשון.

סיפורי השראה

הבוגרים שלנו משתפים בחוויה ובהצלחה

הגעתי לסדנת מהות כי רציתי יותר ... מגיע לכולנו יותר טוב . בזכות הסדנה שיפרתי את היחסים עם הקרובים לי . למדתי שמותר לומר לא ויתרתי על הצורך לרצות את כולם . בחרתי לאהוב אנשים בצורה נקייה הכרתי בן זוג שגבוה ממני ב-40 ס"מ . זכיתי להיות חופשיה!

יפעת לוי

יפעת לוי משתפת על "סדנת מהות"

השתתפתי בסדנת מהות בשנת 2012, ועד היום הכלים שלמדתי שם מלווים אותי ביומיום. בעקבות הסדנה יצרתי לעצמי בהירות במה חשוב לי בחיים ומה חשוב לי בתחום המקצועי, התחלתי להעיז יותר ועברתי מלהיות שכירה לעצמאית. הביטחון שלי עלה משמעותית ואני רואה את זה דרך פידבקים חיוביים שקיבלתי מחברים טובים ומלקוחות. יצרתי מערכת יחסים זוגית מיוחדת עם מי שהפך עם הזמן לבעלי , עם המון פתיחות וחברות , אנחנו חוצים עימותים מהר יותר ובקלות יותר מערכות היחסים שלי עם החברים והקולגות שלי הפכו לעמוקות יותר, עם קירבה, יושר ופתיחות. בקיצור ממליצה בחום לכל אחד בכל שלב שהוא בחיים להשתתף בסדנה.

מיטל צופיוף

סדנת מהות הפכה אותי לאנושית יותר, מכירה בטעויות שלי וצומחת מהן. עזרי המנחה הוא מורה לחיים! המסייעים מקצועיים, אדיבים ואוהבים, א. סדנה: חולית המהממת היא דוגמה ומופת לעוצמה מתוך שקט ורכות. הסדנה היא מתנה לכל אחד מאיתנו, הומוניקיישן זה בית של אהבה, שיתוף והשראה.

שרית כדורי

שרית כדורי שהשתתפה בסדנת מהות

סדנת מהות בהומניקיישן שינתה את דפוסי החשיבה שלי, פתחה לי את הראש לדרכים יצירתיות חדשות ונתנה לי כוחות לעוף גבוה! הסדנה גיבשה חברויות שישארו לכל החיים, תודה רבה!! ממליצה חד משמעית לכל אחד לעבור את החוויה המעצימה הזאת!❤

שיר זלינגר

שיר זלינגר על סדנת מהות

"לי באופן אישי לקח המון זמן להחליט להרשם לסדנת מהות. הציעו לי את זה לפני 4 שנים ולאורך השנים שמעתי על כך מאנשים שונים ותמיד הייתי חשדנית וחשבתי שיש לכל אחד מהאנשים שהציעו לי את זה אינטרס.
בסופו של דבר נרשמתי עקב משבר שחוויתי. היום שבועיים לאחר סיום הסדנה אני יכולה להגיד ממקור ראשון שהכלים שקיבלתי הם עוצמתיים ומדהימים.
הסדנה סייעה לי להבין שהעוצמה והחוסן מצויים בתוכי באופן טבעי ללא קשר לנסיבות ונתנה לי דרך חדשה להסתכל על החיים ועל אירועים בתוכם.
כבר עכשיו שבועיים אחרי הסדנה החיים הציבו לנו אתגר מצב בטחוני קשה. אני רואה על עצמי את השינוי. אם בצוק איתן הייתי בהתקפי חרדה בגלל האזעקות עכשיו אני מתנהלת בקור רוח וכל מה שהראש שלי מצליח לחשוב עליו זה רק הכלים מהסדנה. גם בעבודה הצלחתי ליצור שיח מקרב עם אנשים שקודם היה בינינו רק עימות.
אני מתעמתת עם פחד שעד היום הרמתי ידיים מהתמודדות איתו ועכשיו בניתי סביבה תומכת ואני מתמודדת איתו לאט לאט. אני בטוחה שעם הזמן אחווה יותר ויותר את האימפקט של החוויה העוצמתית והמדהימה הזו.
מומלץ בחום לכל מי שמעוניין לחיות טוב יותר, להגשים את עצמו ולתת לעצמו מתנה לכל החיים."

ליטל דוכובני

ליטל דוכובני
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה