קורס פיתוח מנהלים – המקפצה של העסק שלך

אימון אישי - האם מתאים לי - הומניקיישן

כל אדם רוצה להיות טוב במה שהוא עושה, אבל לפעמים ההצלחה היא אתגר אמיתי עבורנו. כעת חשבו על עבודתו של מנהל, כאשר בנוסף לעבודתו שלו, הוא אחראי ואמון גם על טיב עבודתם של עובדים נוספים. האתגר במשימה הזו גדל שבעתיים, ומצריך שימוש נרחב בכלים שונים, שניתן לרכוש באמצעות קורס פיתוח מנהלים, והתמודדות עם אנשים מגוונים, כאשר התקשורת עם כל אחד עשויה להשתנות, ועל המנהל לדעת כיצד לדבר, לשכנע ולהשפיע על כל אחד ואחת מהם.

אחד בשביל כולם – כולם בשביל אחד

תארו לעצמכם סיטואציה המתרחשת במשרד. במשרד יושבים כמה עובדים, שאינם מגובשים ואינם מבצעים את עבודתם בצורה יעילה או מיטבית. כעת דמיינו שהמנהל של אותו משרד נדרש לתת דין וחשבון לממונה עליו ולהסביר מדוע העבודה שבתחום אחריותו לא התבצעה כשורה. המנהל נלחץ, לא יודע כיצד להגיב, ובסוף הפגישה מתפרץ למשרד העובדים, וצועק עליהם בתסכול.
מצבים שכאלה מתרחשים מדי יום, וכולם יוצאים מהם נפסדים.

למה כדאי לעבור קורס פיתוח מנהלים?

בכל סוג של עבודה ישנם מנהלים – חלקם טובים יותר, וחלקם טובים פחות. אבל מה הופך אותם לכאלה? האם אנחנו יכולים לנסות ולזקק את הבעיה בהתנהגות שלהם? את הפגם בהתנהלות שלהם? ולהפך, האם נוכל לזהות את הניצוץ שהופך אותם למנהלים טובים? האם נצליח לחקות את אותו ניצוץ, ובכך להפוך גם אנחנו למנהלים טובים יותר? ובכן, לא בטוח בכלל שנצליח לעשות זאת בעצמנו, ולכן, הקורס הוא הפתרון המושלם לכך.

למי מיועד קורס פיתוח מנהלים?

כל אדם יכול ללמוד רבות במהלך חייו מכל קורס באשר הוא. התכנים המועברים בקורס פיתוח המנהלים יכולים לשמש כל אדם גם בחייו האישיים – אך כמובן שקהל היעד המרכזי של הקורס הוא מנהלים בתפקיד, או בעלי מקצוע הנכנסים לתפקיד ניהולי כל שהוא, ומעוניינים לקבל כלים מתאימים שישיאו את הצלחתם המקצועית, הניהולית והאישית.

אילו תכנים מועברים במהלך הקורס?

במהלך קורס פיתוח מנהלים, לומדים כיצד למנף יכולות אישיות, לצד זיהוי ומינוף יכולות של האנשים שיעבדו תחתינו. מרכיב חשוב בניהול הוא הענקת יחס הולם ומכיל לעובדים, בנוסף על זיהוי פוטנציאל ייחודי שיש לאחד מהם, והעצמתו, כך שהעובדים ירגישו שלמנהל אכפת מהפיתוח האישי שלהם, ומהתקדמותם ולמידתם.

אילו תובנות נקבל לאחר הקורס?

הקורס מעניק משקפיים חדשים להסתכלות על עולם הניהול והעסקים – ומביא לשינוי גישה. תובנה מרכזית מהקורס היא היכולת ליצור מערכת יחסים מקצועית שהיא הדדית, ועם תקשורת טובה. בקורס מחלחלת ההבנה שמנהל לא יודע הכל, והוא גם לא צריך לדעת הכל – החיים הם תהליך למידה אחד גדול, ותמיד צריך לשאול וללמוד, ומותר גם לטעות. כלי מרכזי שניתן בקורס הוא היכולת לנהל עובדים, תוך שיתוף פעולה וראייה מערכתית רחבה של כל העסק.

קצת עלינו

חברת הומניקיישן פועלת מזה למעלה מ- 30 שנה, ומעניקה כלים והבנה מעמיקה של האתגרים שאנו מתמודדים מולם, ושל תהליכים שאנו עוברים בחיים. החברה מציעה שינוי תפיסה, ומובילה אנשים רבים לצמיחה אישית. קורס פיתוח מנהלים מיועד לעסקים, חברות וארגונים שרוצים להניע עובדים ומנהלים, שרוצים להגיע להישגים בצורה יעילה, קלה ומהירה כדאי להם להעניק לשדרה הניהולית בחברה, קורס פיתוח מנהלים בהומניקיישן. קורס פיתוח מנהלים הוא רק דוגמא אחת מבין שלל הקורסים והסדנאות המוצעות לקהל הרחב.

 

ההשפעות הנרחבות של קורס פיתוח מנהלים

אבל מה אם אותו מנהל היה מסוגל לתרום לשינוי? מה אם היו לו את הכלים הדרושים כדי לעזור לעובדיו להשתפר, על ידי כך שיגרום להם להרגיש שייכות והזדהות עם המשרד ועם חשיבות עיסוקו, להכיר בחשיבות שלהם עצמם לחברה – ובכך לשפר את איכות העבודה שלהם ואת יחסם למשרד?
קורס פיתוח מנהלים אינו משפיע אך ורק על המנהל עצמו. בראש ובראשונה, הקורס מעצים את המנהל מבחינה אישית ועסקית, ולאחר מכן, התנהלותו של המנהל משפיעה על עובדיו, על יחסיו עם הממונים עליו, ואפילו על מנהלים מקבילים אליו, שעשויים לקבל השראה מהפיתוח שעבר אותו מנהל, ולחתור לקראת שינוי שכזה בעצמם.

בדיוק בשביל זה, קיימות הכשרות וסדנאות שונות, ביניהן קורס פיתוח מנהלים של חברת הומניקיישן, שמציע לאדם שפועל בתחום הניהול כלים רבים ומעשיים, שיסייעו לו ליצור תקשורת איכותית והדדית עם עובדיו והממונים עליו, ישדרגו את יכולות העבודה שלו תחת לחץ או בזמני משבר, ילמדו אותו לממש את עצמו ואת הפוטנציאל החבוי בו, ובעיקר יאמינו בו, ויגרמו לו להאמין בעצמו, להתעצם ולהתפתח.

הקורס מיועד למנהלים בחברות ובארגונים שונים, מתוך מטרה לחולל שינוי בעסק ובארגון ולתרום להתפתחות אישית ומקצועית.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.