קורס ליצירת הצלחות בחיים והעצמה אישית

קורס ליצירת הצלחות בחיים | הומניקיישן

מי לא רוצה להצליח בחיים? אין אחד שלא רוצה להצליח, להרגיש שהוא ממצה את היכולות שלו ואת הפוטנציאל שלו באופן מקסימאלי, יוצר דברים חדשים ומותיר חותם משמעותי. אך מה זו בכלל הצלחה בחיים וכיצד מגדירים אותה? בניגוד להצלחה בלימודים, בעבודה או בעסקים, הצלחה בחיים היא קשה למדידה ולהגדרה. מדובר בהגדרה אינדיבידואלית וכל אחד רואה הצלחה באופן שונה. אבל יש דבר אחד שהוא משותף לכולם – הגישה שלנו כלפי עצמנו, וכלפי המעשים שלנו, היא שתקבע בסופו של דבר, את תחושת ההצלחה בחיים.

מכיוון שלמושג הצלחה בחיים אין הגדרה כוללת התהליך להצלחה הוא אישי ומותאם לכל אחד בהתאם למטרות שהוא רוצה להגשים, יכולותיו ואופיו. באמצעות כלים מעשיים, לשינוי גישה ושיטה למיקוד בהסתכלות נכונה על טעויות (הכשלונות הכי גדולים שלי הובילו להצלחה שלי, אמר מייקל ג'ורדן). בלמידה איך למצות את הפוטנציאל שלנו, למצוא פתרונות יצירתיים כשאין לנו יכולות, ולהעז לעשות, בלי לחשוב על "מה יגידו", גם כשמפחיד.
כך נעז להגשים חלומות, לממש שאיפות, להציב מטרות מוגדרות ולהתאמן על השגתן. כיצד? באמצעות קורס ליצירת הצלחות בחיים – סדנת מהות בהומניקיישן. אתם מוזמנים לקרוא על-כך במאמר שלפניכם.

מהו קורס ליצירת הצלחות בחיים?

זהו קורס המעניק כלים פרקטיים להסתכלות על החיים מנקודת מבט חדשה. אתם מכירים את זה, שפתאום כשמסתכלים על משהו מוכר, מזווית שונה, פתאום רואים דברים אחרים ומגלים משהו חדש?

זו בדיוק המטרה של הקורס – סדנת מהות בהומניקיישן. מטרת הקורס היא לשחרר את המשתתפים ממקומות בהם הם מרגישים תקועים ולהעלות אותם על דרך חדשה, באמצעות שינוי גישה ושיטה ייחודית, מעשית, שניתן להתאמן בה כל יום. בסוף התהליך חייהם יעלו מדרגה להצלחה ומימוש הפוטנציאל האישי ותפתחנה בפניהם הזדמנויות מלהיבות וחדשות.

הקורס מיועד ליצירת שינוי חיובי במגוון תחומי חיים ודרכו להגיע למימוש עצמי. הוא משלב אימון אישי, מגוון רחב של כלים מעשיים יישומיים, התנסויות ייחודיות, שמחדדות את הלמידה ומאפשרות העמקה והפנמה של השיטה. בין הנושאים הנלמדים בו:

  • העלאת הביטחון העצמי, מודעות ושיפור דימוי עצמי חיובי.
  • ביטול הביקורת העצמית והשיפוטיות.
  • בניית תקשורת איכותית ושדרוג מערכות יחסים במשפחה, עבודה וזוגיות ועם הילדים.
  • העזה, יצירתיות וכלים להתמודדות עם חששות ופחדים.
  • שדרוג יכולת ההתמודדות עם קונפליקטים וקבלת החלטות.
  • שינוי הרגלים מזיקים ודפוסי התנהגות שפוגעים בנו.
  • כלים להתמודדות עם משברים ואירועים בחיים.
  • כלים לשינוי גישה איך להצליח בחיים וליישם את זה באופן מיידי.

מהי הצלחה בחיים?

במסגרת קורס ליצירת הצלחות בחיים לומדים להכיר את המצב התודעתי שאדם חווה כשהוא מחובר לגישה חיובית. הכוונה היא לאדם שפועל חושב ומרגיש שהוא אדם מצליח. כן, גם כשהוא נכשל או טועה. טעות מסייעת לנו להבין מה "לא" ומה עלינו לעשות כדי להצליח. לומדים מטעויות ומתקדמים בדרך להצלחה ולהשגת המטרות שאנו רוצים בחיים.

במסגרת קורס ליצירת הצלחות בחיים של מרכז הומניקיישן להתפתחות אישית – סדנת מהות, תוכלו לקבל כלים מעשיים לשימוש יומיומי, ואת התוצאות תראו מיד. תשנו גישה, ותתחילו לראות את חייכם מנקודת מבט חדשה וליצור שינוי חיובי ומשמעותי בחייכם.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.