סדנה זוגית לחיזוק הקשר- דבר שאסור להזניח

סדנה זוגית לחיזוק הקשר - הומניקיישן

סדנה זוגית לחיזוק הקשרזוגות רבים חושבים שהקשר שלהם עם בני ובנות זוגם מצויין ונפלא, אם זאת המחשבה הנוכחית אצלכם זהו דבר נהדר המעיד על זוגיות בריאה ומספקת המעידה על הקשר המיוחד שנרקם בינכם, דבר שלא כל אחד זוכה לו או איתרע מזלו לקבל. אם זאת לאורך הזמן וכשהשנים חולפות, נכנסים משתנים רבים לחיינו- הקמת משפחה והבאת ילדים עם כל הלחצים הכרוכים בכך, לימודים וקורסי העשרה המצריכים השקעת זמן רב בעצמנו, פיתוח קריירה וכל ההתחייבויות הכרוכות בכך כגון נתינה של שעות רבות בעבודה ומאמצים אחר חיפוש מקומות תעסוקה מתאימים, ועוד משתנים רבים שחלקם אינם צפויים במסע החיים.

כאשר נכנסים אירועים רבים כל כך המצריכים התמודדות שלעיתים מלחיצה ולוחצת, יוצא, שגם לא במכוון, אנחנו מזניחים את הצד השני בזוגיות, שוקעים בעולמנו ולוקחים את מערכת היחסים כמובנת מאליה.

חשוב לשים לב לדאוג לשמר את הגחלת באופן תמידי, גם אם נראה שהחיים מורכבים ואיננו יודעים כיצד לתעל את האהבה אל שימור מערכת היחסים עם האדם שאיתנו, ישנם כלים פרקטים ביותר אשר עוזרים לכך, דברים אלו נלמדים במהלך סדנה זוגית לחיזוק הקשר.

הדברים הנלמדים במהלך סדנה זוגית לחיזוק הקשר

תוכלו למצוא מגוון של סדנאות זוגיות אשר יעזרו לכם לפתח כלים חיוביים לזוגיות שלכם.
במהלך הסדנה הזוגית לחיזוק הקשר תוכלו ללמוד הבנות חדשות על תקשורת עם הצד השני, כיצד להפסיק להאשים ולהתמקד בתכונות השליליות של האדם שאיתנו ובמקום זאת לחזק ולהתמקד בתכונות החיוביות.
תלמדו איך לתעל ריבים בלתי מועילים לשיחות ודיונים אשר יעיצמו את שני הצדדים ויעזרו לכל אחד בהחלטות החיים.
וכמו כן כיצד למתן את שגרת החיים הלוחצת ולא לוותר על זמן איכות משותף ולהשקיע אחד בשניה.

סדנת "שנינו ביחד" של הומניקיישן

אם חיפשתם סדנה זוגית תשמחו לגלות שמצאתם את הסדנה האיכותית ביותר- סדנת "שנינו ביחד" אצל המקצוענים של הומנייקשן.
במהלך הסדנה תלמדו כיצד סיטואציות מסויימות בחיים משפיעות על הקשר זוגי וכיצד לנצל את אותן סיטואציות לחיזוק והעצמת הקשר במיקום להריסתו, איך ליצור תשתית זוגית טובה אשר תחזיק לאורך שנים, כיצד לצלוח ביחד אתגרים , איך לתרום לצד שני ולשדרג אחד את השניה, ואיך להפוך יחדיו לצוות מנצח ששום דבר לא יכול לעמוד בפניו ולהכניע אותו.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.