מציאת זוגיות

מציאת זוגיות - הומניקיישן

מציאת זוגיות - הומניקיישן"לא טוב היות האדם לבדו". כל אחד שואף להעביר את חייו עם פרטנר, שיהווה עבורו חבר, מאהב, איש סוד ושותף מלא להוויית החיים. יחד עם זאת, מציאת זוגיות יכולה להיות דבר מאתגר, והיעדר החום והאהבה שכל אחד שואף לקבל עלול להיות מתסכל ומאכזב. למרבה השמחה, כיום ישנן דרכים רבות למצוא זוגיות, שכן ישנה נגישות מסוימת לבני המין השני שלא הייתה קיימת בעבר. אז מאיפה מתחילים במסע למציאת זוגיות?

למה חשובה לי מציאת זוגיות?

מעטים האנשים שעוצרים את עצמם ותוהים למה חשובה להם מציאת זוגיות. אם תצללו פנימה, חלקכם תגלו שמקור הרצון הזה הוא בפחד לא להישאר לבד, ולא מתוך מקום אותנטי שמבקש את הביחד. מציאת זוגיות בריאה ונכונה עבורכם יכולה להתקיים לאחר שתעברו את שלב הפחד, שכן עליכם לאהוב תחילה את עצמכם ולחבק את הלבד שלכם. רק לאחר שמצליחים לגבש אני שלם, בטוח וגאה, יכולים להכיל אדם נוסף בחיינו ולא לאבד מהעוצמה ומהאני הפנימי שלנו.

באותה נשימה יש מי שמחפש אחר פרטנר שיפתור את בעיות הביטחון והדימוי העצמי שלו, כלומר יתפקד כמעין מטפל במסווה. זו עוד סיבה כיצד זוגיות עשויה להיות פחות נכונה ומדויקת, שכן חובת האחריות לטיפול ברגשות ובתפיסה שלנו את עצמנו, חלה עלינו. זוגיות שבה מחפשים אחר נפח שימלא את החלל הריק עלולה להוות בסיס בעייתי לזוגיות איכותית ומוצלחת.
אנחנו צריכים להתייחס למשימה כאל יצירת זוגיות במקום מציאת זוגיות. כשנבין שאנחנו יוצרים עם עוד אדם מערכת יחסים, נבין את השותפות, את המטרות המשותפות ואת הערכים שאנו רוצים שיובילו את הזוגיות הזו, נוכל ליצור זוגיות איכותית וארוכת טווח.

מזמנים זוגיות לחיים שלנו

מציאת זוגיות מצריכה פעילות ועשייה מתמדת מטעמכם. איך לא להרוס דייט ראשון? ומה עושים כשהצלחנו לעבור את המשוכה ולהגיע לדייט שני? אנחנו חייבים להיות אקטיביים ולהביט קודם כל פנימה – להבין מה אנחנו רוצים להשיג. ואז החיפוש אחר זוגיות הופך להיות מהנה וקל יותר.
היכנסו לאפליקציות, שוחחו עם אנשים פוטנציאליים אחרי שהבנתם את מי בדיוק אתם מחפשים. אל תתנו לציניות ולפחד להכתיב לכם את השיח. היו כנים. אל תחששו להראות את מי שאתם.
במקביל, דמיינו כל הזמן את בן \ בת הזוג האידיאלי מבחינתכם.

הגדירו לעצמכם מיהו בן הזוג או בת הזוג האידיאלית. פרטו אילו תכונות הייתם רוצים שיהיו לו/לה, כיצד הוא ייראה, איך ייראה ה"ביחד" שלכם יחד עם הפרטנר ואיך תרגישו בו.
בהרבה מצבים אנשים בוחרים לפנות לאיש מקצוע, קאוצ'ר, פסיכולוג, מנחה זוגיות וכו', אשר נותן להם הכוונה ועובר איתם תהליך למציאת זוגיות. בהומניקיישן למשל, תוכלו למצוא סדנאות שמתמקדות ביצירת זוגיות, שתסייע לכם במיקוד והבנה מיהו בן הזוג שתרצו, מהי מערכת היחסים הזוגית שאתם מחפשים ואיך יוצרים זוגיות איכותית, ומתמודדים עם פחדים ורגשות שליליים שמפריעים לכם בדרך. בסדנאות למציאת זוגיות של הומניקיישן תקבלו כלים פרקטיים ומיידיים, לבניית מערכת יחסים בונה ולא שיפוטית, מבלי לתת לעבר להכתיב לכם את ההווה ואת העתיד.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה