מציאת זוגיות – איך עושים את זה?

סדנת למציאת זוגיות - הומניקיישן

מי מאיתנו לא רוצה למצוא את החצי השני שלו? כל העולם של היום סובב סביב מציאת זוגיות – החל מיציאה לדייטים, דרך הרשמה לאפליקציות היכרות וכלה בשידוכים ובהיכרויות בין חברים משותפים. תופעת הרווקות המאוחרת משתלטת על העולם כולו, ולא פוסחת על ישראל – תופעה שגורמת לרבים לרצון עז למצוא זוגיות. אבל איך עושים את זה?

שלב ראשון – לדעת מה אנחנו מחפשים ולא להתפשר

מאז ומתמיד נשמעים קולות הגורסים ש"בזוגיות צריך להתפשר". ייתכן שזו אמירה נכונה עבור ניהול הזוגיות בשלבים מאוחרים יותר, אך מדובר באמירה פחות מועילה כאשר מדובר במציאת זוגיות מלכתחילה. רק חשבו מה יקרה אם נתפשר מההתחלה, ונחליט להיכנס לקשר עם אדם שיש בו תכונה מרכזית שלא מוצאת חן בעינינו. ייתכן שהוא יוכל לשנות אותה או לשפר אותה, וייתכן שאנחנו נתרגל – אבל מה אם לא?
נכון, אי אפשר להיצמד לרשימת המכולת של "בני הזוג המושלמים" – ולא להתפשר על שום דבר מלבד מישהי רזה, בלונדינית, שעובדת בחברת הייטק, או בחור גבוה עם גומות, שיש לו שיער שחור חלק, והוא עורך דין. כשאנחנו אומרים לא להתפשר בשלב מציאת זוגיות, הכוונה היא שלא להתפשר על תכונות ומאפיינים שחשוב לנו באופן אישי, סובייקטיבי או אובייקטיבי, שיהיו בבן הזוג שלנו.

שלב שני – לא להיות בררנים בתהליך מציאת זוגיות

הכוונה בלא להתפשר איננה להיות בררנים באופן קיצוני, ולא להסכים לאיש להתקרב לחיינו אם הוא לא עומד במסכת קריטריונים ומבחנים שהמצאנו עבורו. רק כאשר נדע מה אנחנו מחפשים, והמודל המושלם בעינינו יהיה גמיש ופתוח גם לדברים חדשים, וחשוב מכל – אם המודל יהיה אנושי וריאליסטי – רק אז נצליח להכיל ולמצוא את בן הזוג שיתאים לנו.

קצת עלינו

חברת הומניקיישן פועלת מזה למעלה מ-30 שנה למען שינוי גישה ומתן אופן הסתכלות אחר על החיים, על כל רבדיהם השונים – וזאת עבור קהל יעד רחב ומגוון. תוכלו למצוא מגגון סדנאות שיעזרו לכם להצליח בחיים כגון סדנת דואט וסדנת מהות, אם גם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מציאת זוגיות ולהתקרב עוד כמה צעדים אל עבר הזוגיות הנכספת – אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה