סדנת מעבר לחשש

[tabby title=’מידע’]

מעוניין לחיות מעבר לחשש ולספקות?

זוהי בדיוק המטרה של סדנת מעבר לחשש. בעזרת התכנית המוכחת והמיוחדת שלנו, תלמד תוך יומיים איך לשחרר את הספקות והפחדים שלך ואיך לפתח את האינטואיציה שלך.
בעזרת הסדנה, תוכל לקבל החלטות ללא ספקות, ליצור בהירות לגבי איך אתה רוצה שהעתיד שלך ייראה ותחווה שלווה והרמוניה. סקרן איך ניתן להשיג זאת? המשך לקרוא.

על הסדנה

סדנת מעבר לחשש נמשכת יומיים במהלכה אנו עובדים בשילוב מיוחד של למידה אינטלקטואלית ולמידה חווייתית. למידה חווייתית היא למידה דרך עשייה והתנסויות. בעזרת תהליכים אנרגטיים ומאתגרים, תראה איך אתה מתמודד עם נסיבות מסוימות ואיך ניתן לעשות זאת בדרך אחרת.
מאחר ועוברים את התהליך בדרך חוויתית, התוצאות נשארות לאורך זמן. אחרי הכל, קל יותר לזכור חוויות לעומת חומר שמשננים מתוך ספר. כמו כן, תקבל כלים פשוטים, פרקטיים ואפקטיביים, שיעזרו לך ליישם את מה שחווית ולמדת. במקביל, מועברת למידה אינטלקטואלית בצורת הרצאות, סקירות ותאוריות שתומכת באותן התנסויות שתחווה. באמצעות השיטה בה אנו משתמשים, תוכל ליצור את החיים שאתה רוצה.

המטרה של סדנת מעבר לחשש היא לחיות מעבר לספקות ולפחדים. לכן, הסדנה היא האמצעי האולטימטיבי לחוות את הכוח הפנימי האמיתי שבך. על ידי שחרור אותם פחדים, ספקות ומחשבות שליליות תפתח נגישות לאינטואיציה שלך- המקור הכי עוצמתי לאנרגיה, ליצירתיות ולהחלטיות.

הנושאים שנעסוק בהם במהלך הסדנה

בוגרי הסדנה יוצרים תוצאות נפלאות בחייהם. כתוצאה מהסדנה הם בוטחים בעצמם מתוך האינטואיציה שלהם ולא נותנים לפחדים ולספקות להוביל אותם, הם מאוזנים רגשית, חווים את החופש לחיות את החיים שהם רוצים לחיות, מלאי בטחון במערכות יחסים אישיות ומקצועיות ויודעים איך לשמר את ההרמוניה הפנימית שלהם בכל מצב.

סדנת מעבר לחשש מתקיימת פעמיים בשנה. על אף שהאימון מועבר בקבוצה, זוהי סדנה אישית. כלומר, הסדנה עוסקת בך ובמה שתרצה להפיק ממנה.

[tabby title=’מיקום’]

[ezcol_1half]
מיקום הסדנה:
משרדי הומניקיישן
גזית 7
א.ת. סגולה, פתח תקווה

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end][/ezcol_1half_end]

לנוחיותכם מגרשי חניה סמוכים ללא עלות.

[tabby title=’מידע שימושי’]

מחיר
סדנת מעבר לחשש עולה 2,700 ₪, כולל מע”מ.
לנרשמים למהות, למקור ולמעבר לחשש ביחד, מוצעת הנחה של 10% עבור סדנת מעבר לחשש.
ניתן לשלם עד 18 תשלומים ללא ריבית.

שעות וימים
שישי- 10:00-00:00
שבת- 10:00-22:00

מס’ ימים לאחר הסדנה ייערך מפגש מסכם שיתחיל בשעה 19:00 ויסתיים בין השעות 21:00 ל-22:00.
לתאריכי הסדנאות הקרובות לחץ כאן.

אוכל ושתיה
ניתן להביא אוכל ושתייה מהבית. יעמדו לרשותכם מקררים ומיקרוגלים בהם תוכלו לאחסן ולחמם את האוכל שלכם, וכן עמדת קפה ותה לנוחיותכם.
במהלך היום תהיינה מספר הפסקות.

[tabbyending]

[button tekst=”הירשם עכשיו” context=”register” link=”https://humanication.co.il/register/”]