מי אנחנו

אנחנו הומניקיישן ומה שאנחנו עושים זה ליצור השראה לאנשים להגביר את האושר וההצלחה בדרך פשוטה ועוצמתית. מה שאנו מעוניינים להשיג זה ליצור חברה אנושית מתוך אהבה, שותפות והשראה.

אנו מאמינים שלכל אחד יש את הפוטנציאל לחיות את החיים שהוא תמיד חלם עליהם וליצור אותם. מה שאנו עושים זה להכשיר ולאמן אנשים להגביר את האושר וההצלחה בתחומים מגוונים, כמו מע’ יחסים, עבודה ופנאי. אנו מראים למשתתפים בסדנה כיצד ניתן להסתכל על החיים בצורה אחרת ודרך כך ליצור שינוי בחיים.

השיטה שלנו

בסדנאות שלנו, אנו עובדים בשילוב מיוחד של למידה אינטלקטואלית ולמידה חווייתית.
למידה חווייתית היא למידה דרך התנסויות ותהליכים. בעזרת תהליכים אנרגטיים ומעוררי השראה, תוכלו לראות איך אתם מתמודדים עם אתגרים בחייכם ואיך ניתן לעשות זאת בדרך אחרת. מאחר ועוברים את התהליך בדרך חווייתית, התוצאות נשארות לאורך זמן, וזאת משום שקל יותר לזכור חוויות לעומת חומר שמשננים מתוך ספר.

כמו כן, תקבלו כלים פשוטים, פרקטיים ואפקטיביים, שיעזרו לכם ליישם את מה שחוויתם ולמדתם. במקביל, מועברת למידה אינטלקטואלית בצורת הרצאות, סקירות ותאוריות שתומכת באותן התנסויות שתחוו.

דרך הסדנאות שלנו, אנו מעוניינים לאפשר לאנשים להשיג את הדברים החשובים להם בחיים, בין אם זה בתחום העבודה, מע’ יחסים או שעות הפנאי: המשתתפים מחליטים על מה הם מעוניינים לעבוד במהלך הסדנאות. הכלים והפתרונות שאנו מציעים פשוטים וקלים ליישום ועוצמתיים מבחינת ההשפעה שיש להם.

המנחים

המנחים שלנו הוכשרו לתפקידם, בעלי ניסיון של שנים ונתמכים ע”י מנחים מנוסים. הם מיישמים ברמה היומיומית בחייהם האישיים את מה שהם מלמדים את המשתתפים בסדנה.

תוצאות הסדנאות

בזכות שיטת האימון הייחודית שלנו, המשתתפים משיגים כמות נכבדת של תוצאות, קצרות וארוכות טווח.