במה תורם קורס הדרכת הורים אונליין?

הדרכה הורית - הומניקיישן

הורות מהווה את אחד השלבים המרכזיים בחייו של אדם. בדרך כלל, מדובר בתקופה שעולה על שני עשורים, וטומנת בחובה אתגרים רבים וחוויות מגוונות, היתקלות במצבים שלא הכרנו קודם, התמודדות בפני דילמות, ולפעמים גם טלטול התא המשפחתי כולו והקשר הזוגי שבבסיסו.

קורס הדרכת הורים אונליין מיועד במיוחד עבור הורים שנתקלים בקשיים שכאלה, ומעוניינים למצוא כלים, ייעוץ ואוזן קשבת. אבל מה בכלל אפשר ללמוד בקורס הזה? למי הוא יכול לסייע?

למי מיועד הקורס?

הקורס, באופן טבעי, מיועד להורים בכל השלבים – בין אם הם הורים טריים, הורים לילדים קטנים, ואף הורים למתבגרים. בכל שלב ושלב במהלך התפתחותם של ילדינו, ניצבים מולנו אתגרים חדשים וייחודיים, שעלינו להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר, תוך התחשבות בכלל בני הבית.

למה לעבור קורס הדרכת הורים אונליין?

כשניצבת בפנינו דילמה חינוכית או הורית כלשהי, לא תמיד אנחנו יודעים מה הפתרון הנכון. קורס הדרכת הורים אונליין מתעתד לספק לכם כהורים את הכלים המתאימים להתמודדות, ולהעניק נקודת הסתכלות רחבה יותר, שתאפשר מבט נכון על הסיטואציה ועל השלכותיה השונות, על הילד עצמו, עליכם כהורים, וביניכם כבני זוג, וגם על האחים ושאר בני הבית.
הקורס מציע שינוי בגישה, והופך את ההסתכלות על ההורות כמעוררת קושי וכעסים, להורות נבונה, שפועלת מתוך רגשות חיוביים ורצון טוב למצוא את הפתרון שיועיל גם בהסתכלות לטווח רחוק ועל כלל הנפשות הפועלות.

קצת עלינו

חברת הומניקיישן פועלת למעלה מ30 שנה, ומסייעת לקהלי יעד מגוונים לקבל זווית ראיה אחרת וכלים שונים להתמודדות מול סיטואציות שונות בכל רובדי החיים – בקריירה, בפיתוח האישי, בתפקוד הזוגי, בהתנהלות התא המשפחתי ועוד…
אצלנו תוכלו למצוא מגוון סדנאות המיועדות לקהל הרחב, בינהן סדנת מהות וסדנת הורות, בהן ניתן לקבל תכנים ייחודיים וללמוד על כלים יצירתיים – שיסייעו לנו להתגבר על האתגרים השונים שיש סביבנו. אז אם גם אתם מרגישים שיש לכם מה ללמוד בנושא הורות, שהתא המשפחתי שלכם לא מתפקד באופן שאתם רוצים, או שיש פער מסוים שאתם מעוניינים לגשר עליו – קורס הדרכת הורים אונליין הוא הפתרון עבורכם.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.