איך למצוא זוגיות נכונה?

סדנה זוגית לחיזוק הקשר - הומניקיישן

רבים מאיתנו מתחבטים בשאלה כיצד למצוא זוגיות – איך נוכל לאתר את החצי השני שלנו? איך נוכל לדעת ש"זה זה"? רבים האנשים שמעניקים עצות שונות ומשונות, אך לא כולן נכונות ומתאימות. עם זאת, ישנם כמה כללי אצבע ששווה להביט בהם.

לא צריך לשחק אותה קשים להשגה

אם מישהו פונה אלייך – תזרמי! אם מישהי מתחילה איתך – תזרום! ברור שצריך להניח את הגבול, ועדיין ישנה משיכה מסוימת של אנשים למסתורין וללא נודע – אבל לא צריך להגזים ולנפנף כל אדם שנקרה בדרכנו ומוצא חן בעינינו, מתוך ביטחון שאותו אדם יבין שאנחנו מעוניינים בו וימשיך לנסות.
אם בעבר, התשובה לשאלה איך למצוא זוגיות הייתה לשחק אותה קשים להשגה, לא מעוניינים – וזה יאתגר את הצד השני להמשיך לנסות – הרי שהיום המשוואה מעט השתנתה. פעמים רבות, אנשים יוותרו ברגע שיקבלו את האיתות השלילי, ולא ימשיכו לנסות וללחוץ בשם הרומנטיקה. בנוסף לכך, כיום אדם שמקבל "לא" וממשיך ללחוץ – יכול להיחשב כמטריד וכאחד שלא יודע לקרוא את הסיטואציה.

תאהבו את עצמכם

זו לא קלישאה. אדם שאוהב את עצמו ויש לו ביטחון עצמי ואמונה בעצמו – מקרין את התחושות הללו החוצה, ומשדר חיוביות ואופטימיות לסביבה, וגם לבני זוג פוטנציאליים. אם אתם תרגישו בטוחים בעצמכם, שאתם יפים, שאתם מוצלחים, שאתם מיוחדים, שיש דברים שאתם טובים בהם, יכולות ייחודיות שיש בכם – גם בן או בת הזוג הפוטנציאליים יקלטו את הייחודיות שלכם, ויימשכו אליה.
תארו לעצמכם אדם שלא מאמין בעצמו, אין לו שאיפות, הוא מתלונן, לא מרוצה מעצמו, מאיך שהוא נראה, ממה שהוא עושה בחיים – מי רוצה להיות בחברתו של אדם כזה? אנשים לרוב ירצו לשהות ליד אנשים חיוביים, שנותנים להם תחושה טובה, שמקנים להם ביטחון, שמרוצים מעצמם, שאוהבים את החיים.

קצת עלינו

חברת הומניקיישן, הינה מרכז להתפתחות אישית ועסקית, הפועל כבר למעלה מ- 30 שנה. להומניקיישן יש סניפים נוספים בעולם ומאות אלפי בוגרים שמיישמים את הכלים שקיבלו בסדנאות השונות ביום יום. סדנאות התפתחות אישית, כמו סדנת מהות שיצרה שינוי אצל מאות אלפי אנשים בארץ ובעולם ומעניקה כלים פרקטיים, קלים ופשוטים ליישום בחיי היום יום. סדנאות לעסקים, סדנאות למנהלים וסדנאות המשך לבוגרים.
סדנת דואט של הומניקיישן, הינה פיתוח ייחודי ומהווה כלי מדהים למציאת זוגיות ויצירת זוגיות איכותית. הכל מתחיל בשינוי גישה והבנה שאם מסתכלים על הדברים בצורה שונה, מצליחים ליצור פריצת דרך ולא משנה היכן אתם נמצאים בחיים שלכם.
אם אתם מחפשים זוגיות, רוצים בן זוג או בת זוג, מעוניינים ביצירת זוגיות, מוזמנים להגיע להומניקיישן ולגלות שזה אפשרי ופשוט להשגה.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה