איך למצוא זוגיות טובה ונכונה

איך למצוא זוגיות טובה ונכונה - הומניקיישן

מדובר אולי בשאלת השאלות, בה כמע כל אחד ואחת מתעסקים ושואלים את עצמם לאורך חייהם: כיצד אני יכול או יכולה למצוא את האחד, את האדם הנכון לי, החצי השני שלי? איך למצוא זוגיות שתסב לי אושר כמו שרואים בסדרות ובסרטים, וכמו שאני רואה שיש מסביבי?

איך למצוא זוגיות שהיא נכונה לי?


השאלה הזו היא השאלה הנכונה שצריך להתמקד בה. מרבית האנשים שמתקשים במציאת זוגיות מתמקדים בשאלות כמו – למה אני לא מוצאת אף אחד, למה אני בררן מדי, למה אני לא מצליחה להיתקל בבן אדם הנכון, למה כל אחת שאני נמצא איתה בקשר בסוף הולכת ולא מעוניינת בי, מה לא טוב בי, מה אני עושה לא נכון… – השאלות הללו גורמות להורדת הביטחון העצמי, וגורמות לנו להפוך את עצמנו לקורבנות, מה שמביא אותנו לצעד הבא – להתפשר.

טיפ מספר אחד – לא להתפשר


כמעט לכל אחד יש את "הרשימה". ברשימה הזו נמצא מאגר הרצונות והתשוקות שלנו לגבי בן זוגנו העתידי: החל ממראה (כמו: אני רוצה שיהיה גבוה, עם שיער שחור, חסון…) דרך ביוגרפיה ומצב משפחתי (אני רוצה שיהיה לו הרבה ניסיון קודם בעולם הרומנטיקה כך שיידע איך להוביל את הזוגיות, או שבכלל אני רוצה מישהו ללא ניסיון, שיתחיל איתי בדף חדש משותף), ועד תכונות אופי (נדיב, טוב לב, עקשן, חייכן…).
תמיד נשמעים קולות הטוענים שמדובר ברשימה לא ריאליסטית, המציבה דרישות ורף לא הגיוניים ולא אנושיים – ולכן צריך להתפשר על מה שכתוב בה. אבל אנחנו טוענים אחרת – לא צריך להתפשר על זוגיות ועל תכונותיו של בן זוגנו, אך יש להפוך את הרשימה להגיונית יותר, ולחפש את בן הזוג המושלם עבורנו, תוך הבנה שהוא עדיין אנושי, וכך נבין טוב יותר איך למצוא זוגיות אמיתית.

קצת עלינו


חברת הומניקיישן, הינה מרכז להתפתחות אישית ועסקית, הפועל כבר למעלה מ- 30 שנה. להומניקיישן יש סניפים נוספים בעולם ומאות אלפי בוגרים שמיישמים את הכלים שקיבלו בסדנאות השונות ביום יום. סדנאות התפתחות אישית, כמו סדנת מהות שיצרה שינוי אצל מאות אלפי אנשים בארץ ובעולם ומעניקה כלים פרקטיים, קלים ופשוטים ליישום בחיי היום יום. סדנאות לעסקים, סדנאות למנהלים וסדנאות המשך לבוגרים.
סדנת דואט של הומניקיישן, הינה פיתוח ייחודי ומהווה כלי מדהים למציאת זוגיות ויצירת זוגיות איכותית. הכל מתחיל בשינוי גישה והבנה שאם מסתכלים על הדברים בצורה שונה, מצליחים ליצור פריצת דרך ולא משנה היכן אתם נמצאים בחיים שלכם.
אם אתם מחפשים זוגיות, רוצים בן זוג או בת זוג, מעוניינים ביצירת זוגיות, מוזמנים להגיע להומניקיישן ולגלות שזה אפשרי ופשוט להשגה.

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה

· כפוף לתקנון · בתוקף עד 15/11/2023 · ט.ל.ח.