אופק למצוינות עסקית
בית ספר לעסקים

"אין לי זמן לנשום!" – ניהול עובדים, טיפול בלקוחות, לוגיסטיקה, אספקה, תפעול, שיווק, מכירות…יש לכם הרבה על הראש. בסוף החודש, ההשקעה שלכם, לא תמיד תואמת את התוצאה.

"אין לי רגע לעצור ולחשוב" – כדי לתכנן, לבנות, לקבוע יעדים, להגיע לשיאים חדשים, אתם חייבים לעצור רגע ולחשוב. להוציא את עצמכם מחוץ ליומיום, לעצור. להבין מה נכון לכם לעשות, ואיך להגיע לשם.

"ניסיתי כבר הכל. צריך משהו אחר." – לקחת סדנה, פנית ליועצים, השקעת כסף, היו לך הצלחות והיו גם כישלונות. מה למדת מזה? האם שינית כיוון? הצלחת להטמיע תהליכים? הגעת לאן שרצית?

"אין לי כבר כוח לדחוף" – להניע את העובדים, להסביר להם איך זה צריך להיות. לייצר עבודת צוות אמיתית ושיתוף פעולה. כבר נגמרו לך הכוחות? הדברים לא עובדים כמו שצריך?

אז איך יוצרים שינוי?

כדי להצליח להוביל את העסק שלך לאן שרצית בדיוק, צריך לעשות עסקים אחרת!

זה מתחיל בך וממשיך עם ההצלחה של העסק שלך.

"זה תמיד נראה בלתי אפשרי עד שזה נעשה" – נלסון מנדלה

"אופק למצוינות עסקית", הינה תוכנית ייחודית של חברת הומניקיישן, המיועדת לאנשי עסקים שרוצים לעשות צעד קדימה ולשנות גישה בכל הקשור לניהול העסק.

לכל בעיה יש פתרון. החוכמה היא לא רק ללמוד את הפתרונות לבעיות, אלא להבין שהבעיה, היא בעצם אתגר. עלינו להפוך כל אתגר למנגנון צמיחה שיישאר כנכס בעסק שלנו ובחיים, וזה יעשה בדרך שלנו.

תוכנית "אופק למצוינות עסקית" מציעה לכם 14 מפגשים מרתקים, שיעניקו לך כלים יישומיים ומיידים להעלאת המכירות, לשיפור משמעותי בתוצאות ולקידום העסק שלך.

הגישות והכלים שלנו, מסייעים לך לפתור בדרכים שונות מהמוכר, כל אתגר שיקרה בדרכך.
לא מדובר בפתרון נקודתי לאתגר אחד.
שינוי של הגישה שלנו לחיים, למערכות היחסים, לאנשים, לעסקים, באמצעותו אנחנו יכולים להחזיר לעצמנו את הביטחון העצמי, את השליטה בחיים ואת השמחה ביצירת כל דבר חדש.

בעלי עסקים, אנחנו מזמינים אתכם למסע להצלחה.

המסע מתחיל באופק ומשם… השמיים הם הגבול.

התוכנית הבאה מתחילה ב-30.12.20

הבוגרים של תוכנית "אופק" הגדילו מכירות במאות אחוזים,
הגיעו לתוצאות מדהימות בעסק שלהם בזמן קצר.
לסיפורי הצלחה של הבוגרים שלנו הקליקו כאן.
לפרטים והרשמה לקורס הקרוב מלאו פרטים כאן או התקשרו אל
077-8044-008

לפרטים נוספים ויצירת קשר:
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה